En tiedä millaisen idiootin olen tavannut ja menny siihen ihastumaan kun kohtelee mua niin huonosti. Ihan kun olisin jotain kertakäyttötavaraa tälle miehelle. Onneksi en antanut tälle idiootille.
Ilmeisesti homma menee näin että olen sille arvoton joten mä kohtelen tästä lähin sitä miestä kun se olis arvoton.
Kaiken lisäksi niin hän muistaa mainita kuinka arvostaa ja kunnioittaa naisia. Huh, mikä siinä on että pitää oikeasti puhua täyttä p....a.
Ilmeisesti homma menee näin että olen sille arvoton joten mä kohtelen tästä lähin sitä miestä kun se olis arvoton.
Kaiken lisäksi niin hän muistaa mainita kuinka arvostaa ja kunnioittaa naisia. Huh, mikä siinä on että pitää oikeasti puhua täyttä p....a.
Vastaukset 12
Vanhimmat
meidän pelimiäs !!
Tulevaisuudessa ymmärtää olla itsekin viisaampi, lohduttaudu sillä.
Hei, eiks se mene niin, että jos jotain oikein mainostaa itsessään, niin sen sitten itse toteuttaa. Toteamalla, ettei ole mustasukkainen, tarkoittaa, että on. jne.
Ei mua sun vittus kiinnosta.
Tuskin se tietää edes kuka olet.
Hyvä nainen. Mulla on sua ikävä. Tämä idiootti haluaa vain SINUT. Menikö perille? Kunnioitan sinua. Mitä pahaa siinä on, että kunnioittaa toista? Kunnioitus on kaiken perusta. Luuletko, että kerron täällä huvikseni satuja? Mielessä on siis nainen, johon olen ihastunut. Tämä on tosiasia. En koskaan kirjoittele paskaa.
No kun en tiedä minäkään, tuskin mennään missään. Miten kertoa jos ei tiedä. Minähän en varattuihin kajoa, mulle on käyny huono flaksi että huonossa suhteessa olijat, lie missä suhteessa sitten, alkaa mulle flirttailee ja osoittaa kiinnostusta.
Siitä syystä sitä on tullut äärimmäisen varovaiseksi.
Janne on varattu mies
Kuvottavaaa
Täh? Opettele kunnioittamaan toisten parisuhteita horo!
JanneTku46.v. Juuri hän.
Tää alotus ei sitten ole multa vaikka tässä sanotaan jotain idiootiksi ja itsekin satuin kirjottamaan toiseen ketjuun idiooteista.