jotka alkavat seukata mamujen kanssa?
Kehitysmaalaisia on tullut meinaan sen verran, että varmasti syntyy romansseja.
Kehitysmaalaisia on tullut meinaan sen verran, että varmasti syntyy romansseja.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aloittajan siskokin lienee jo jalat levällään mamujen edessä. Äitinsä ja mummonsa käyvät myös kuumina.
Paha sanoa, kun ei ole suunnitelmissa, mutta se on varmaa että välttelen kuin ruttoa myös niitä akkoja jotka päättävät tehdä tuon virheen. ja niin pitää tehdäkin että saa pidettyä maahanmuuttajat kaukana. Kokemusta on jo siitä miten hankalaa voi somalista olla eroon päästä, kun kaveri innostuu yhden somalin kanssa juttusille. Kaverukset luulivat saavansa valkoista. No no no.
Ehkä ne naiset pettyy, jos eivät saa hiviä, hepatiittia, tuberkuloosia tai malariaa.
Ei ne pety mut tarvitsevat virka apua aina erossa.
Tuokin onkin aika mielenkiintoinen asia sillä maahanmuutttaja miehet ovat ennakkoluuloisia Suomalaisia miehiä kohtaan.
Maahanmuuttaja naiset ovat ennakko luulosia Suomalaisia miehiä kohtaan.
Suomalais naisista useimmat eivät ole ennakoluulosia seksistä maahan muuttaja miehien kanssa ja pääsevät kokeilemaan sitä.
Suomalaismiehistä useimmat eivät ole ennakko luuloisia seksistä maahanmuuttaja naisien kanssa mutta eivät maahanmuuttaja naisien ennakkoluuloista eri arvojen ylikorostuksesta johtuen monet Suomalais miehet ei pääse kokeilemaan seksiä maahan muuttaneiden naisien kanssa. Kelpuutettuun Suomalais ryhmään kuulu esim
Räikkönen
Suomalaiset miehet jos heittäisivät kaikki muurarin vehkeet metsään ja lähtisi Venäjälle asumaan ja jättäisi naiset pakolaisien kanssa ylläpitämään maata mutta pian olisivat määkimässä nekin pääsemistä Venäjälle. Miksi.
Se on Suomessa aina ollut LÖYKÄÄVÄ RASISTINEN JUNTTI joka tekee töitä elämisen eteen tai tavoittelee sitä päämääränään sekä kävelee vapaa aikanaan känsät käsissä Anttilan alennus verkkareissa ja t-paidassa kuin myös elättää nostaa asemiinsa nämä valittavat naiset ja pakolaisetkin.
Onko vielä raskaampaa pettyä ulkomaalaiseen mieheen? Minulle on riittänyt suomalaisen urhon sovinismi.
Kun on kahta työtä tehden elättänyt valehtelevaa suomalais-savolaista aviomiestä vuosikausia, ei ole todellakaan mitään syytä ottaa elätiksi ulkomaalainen komistusta.
Turhaan suomalainenkaan on tyrkyllä enää. Ei kelpaa, vaikka voissa paistaisi.