28.9. Tukiainen: “Being spoiled by my boyfriend ❤”

SeiskaLivestä uutta:

“Being spoiled by my boyfriend ❤ http://aijaa.com/ABcCmi
Miesystäväni hemmottelee minua viimeisen päälle kaikkien mahdollisten ihanien yllätysten ja lahjojen, myös matkojen muodossa.” (28.9.)
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Nuo tavarat ovat Tunkin itse hankkimia, ei tuollaisia "lahjoja" kukaan osaisi ostaa.

Äänestä

Mitä Johannalla on mennyt pieleen, kun hän on jäänyt tuohon hellokitty-/prinsessavaiheeseen eikä ole ikinä kasvanut aikuiseksi?

Äänestä
  • Yleisesti: on typerää ylpeillä tavaroilla ja materialla riippumatta siitä, kuka niitä on ostanut.

    Äänestä

  • Juu, ja kristityn uskovaisen ei pitäisi myöskään narrata miehen kansalaisuudella englanninkielisin termein varsinkin kun Loviisan suunnalla ihan kotimaisia kieliä puhutaan.

    Äänestä

  • det.räcker.nu kirjoitti:

    Juu, ja kristityn uskovaisen ei pitäisi myöskään narrata miehen kansalaisuudella englanninkielisin termein varsinkin kun Loviisan suunnalla ihan kotimaisia kieliä puhutaan.

    Loviisa on Suomen Jenkkilä.

    Äänestä

  • ”SWEET DREAMS FOR EVERYONE....... http://aijaa.com/rwK4Ba
    Toivottavasti nautitte Candyland kuvistani, mulla tyylinäytteitä löytyy joka suuntaan...... Pus, Johanna” (7L 30.9.)

    Äänestä

  • “The time to have some cup cakes....... http://aijaa.com/uRdfxk
    Ensin mieheni syö cup cakes leivoksia ja sen jälkeen syö minua......”
    (Tunkin 7L 30.9.)

    Äänestä

  • ”En ole ollut näin onnellinen viimeiseen 10 vuoteen! MIAMI LOVE PINK http://aijaa.com/8LGtqQ En todellakaan ole ollut näin onnellinen viimeiseen 10 vuoteen!” (7L 30.9.)

    Äänestä

Nuo hankinnat ovat sellaisia turistivaateita, joita myydään joka korttelin joka kojussa.

Äänestä
  • Klamuur on kyllä kaukana noista.

    Äänestä

  • Tunkki täyttää tyhjää elämäänsä turhalla tavaralla.

    Äänestä

Katotaan, mikä on Veijon turnauskestävyys.

Äänestä
  • Veijo on kohta ”homo, valehtelija, raiskaaja, väkivaltainen, varas”, ja mikä pahinta: hän paljastuu ”näädäksi.”

    Äänestä

  • ”Kotona vihdoinkin vuosien jälkeen! Alan nyt jo koristelemaan hieman jouluisesti myös, koska nautin joulun koko ajasta valtavan paljon!” (Fb 2.10.)

    Äänestä

  • Loviisan-kotiin kirjoitti:

    ”Kotona vihdoinkin vuosien jälkeen! Alan nyt jo koristelemaan hieman jouluisesti myös, koska nautin joulun koko ajasta valtavan paljon!” (Fb 2.10.)

    Veijon punainen tupa orapihlaja-aidan ympäröimänä: http://aijaa.com/qv7GL6

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilopiina kirjoitti:

SeiskaLivestä uutta:

“Being spoiled by my boyfriend ❤ http://aijaa.com/ABcCmi
Miesystäväni hemmottelee minua viimeisen päälle kaikkien mahdollisten ihanien yllätysten ja lahjojen, myös matkojen muodossa.” (28.9.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu