Arhinmäki lauloi Soinille eduskunnassa.

"Kas näin heiluu takki ja takki heiluu näin. "Hihhiiiii!
651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vad tyckte Soini ?

Äänestä
  • Arhinmäki kunde kanske ta litet sånglektioner,annars var ju budskapet ok.

    Äänestä

  • Laulutunteihin varatut rahat kuluivat rolexin hankintaan...

    Äänestä

Kyllä Paavolla on pokkaa!?

Itse on ollut mukana svekohallituksissa maata jättivelkaannuttamassa. Lisäksi hän on täysin tämän valtavan kalliiksi tulevan mamutulvan puolella.

Ja nyt tuo hyväkäs kehtaa kuittailla Soinille, kun hän on mukana yrittämässä KORJATA svekohallitusten jälkiä!!??

Totisesti kukaan ei ole niin härski kuin svekoluopio...

Äänestä

Det var ju bara litet humor ?

Äänestä
  • Vad nu persuna har blivit ömtåliga ?Den som sig i leken ger får leken tåla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltalehti kirjoitti:

"Kas näin heiluu takki ja takki heiluu näin. "Hihhiiiii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu