koskakohan härmän kuntokeskuksesta

tehdään vastaanottokeskus noille mutakuonoille
1780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei lähiaikoina,pitäähän Suomessa edes yksi kylpylä säilyä suomalaistenkin lomailla.
Loput näyttävät päätyvän Irakilaisten lomanviettopaikaksi.

Äänestä

Älä huoli asia varmasti hoitunee lähiaikoina..

Äänestä
  • Meinaakko jotta kaikki veteraanit saman katon alle?

    Äänestä

Aavikolta tulooville keiras oltava.

Äänestä

Mutakuono pesemässä suusi saippualla äläkä sen jälkeen puutu aikuisten asioihin.

Äänestä

Länsimainen parisidetekniikka perustuu kiimalla kiristämiseen.
Naiset kouluttavat ja nöyryyttävät miehiä kuin he yrittävä nuorempana päässä parisuhde ja seksi kontaktiin naisten kanssa.
Miehistä kehittyy käveleviä anteeksi pyyntöjä, josta on helppo kouluttaa nöyriä aviomiehiä.
Sen molemmille osapulille rasittavaa.
Nyt etelästä tulee tummia miehiä joille ei ole vastaavaa koulutus rasitetta.
He ovat itsevarmoja ja tietävät mitä nainen todellisuudessa haluaa, eli raakasti jolua peräänsä.
Nämä tummat miehet saavat varsinkin punavihreet naiset hulluksi kiimasta, nyt tulee maahan oikeita häntämiehiä, naisten mielestä.
Kun naisia on tuhansia vuosia alistettu, hakattu ja nöyryytetty parisuhteissa on selvää ettei nykyinen länsimainen tasa-arvonen parisuhde kulttuuri ole toimiva.
Etelämaalaisten miesten tapa toimia naisten kanssa on luonnollinen ja normaali vuosituhansien aikana kehittynyt, siinä nainen on suunnilleen koiran kanssa tasa-arvoinen jolla voidaan myös käydä kauppaa.
Naista voidaan surutta hakata, kurittaa jopa tappaa.
Kaikkein hämmästyttävintä on että nämä hakatut naiset tuntuvat olevan elämäänsä tyytyväisiä ja suomineidoistakin huomattava määrä on vetänyt hunnun tai huivin päähänsä ja nauttii ikivanhasta naisen elämäntavasta.

Tasa-arvo on myrkkyä naisten onnelliselle elämälle, vaikka he sitä vallan himossaan vaativatkin.

Äänestä
  • Meillä suomalaisilla miehillä on paljon opittavaa kamelikuskeilta. Ehkä löydämme heidän opettamanaan kadonneen miehuutemme.

    Äänestä

Eiköhän sekin vielä tapahdu, saa paremman hinnan/per vuode kuin maksavilta asiakkailta.
Eniten harmittaa että kaikki tapahtuu veronmaksajien rahoilla.

Äänestä

Kaikkiin parraimpiin kohteisiin majoitetaan ja jos ei nämäkään kelpaa rakennetaan uusia hotelleita, ählämeillä on tasovaatimus, kuulemma rahalla suapi.

Äänestä

Jos kuntokeskukseen tulee mutiaisia, niin se on Powerparkin ynnä muun oheistoiminnan loppu siellä sitten.

Äänestä
  • ei tuu kuntsarille. lentokone hallit kun saavat enste täyteen niin sitte ehkä. miettikää.

    Äänestä

  • Onkos ne matot muistettu, ottaa poloviin kyynärpäihin ja ottahan jos aivan kovahan alustahan joutuu pyörähtämähän.

    Äänestä

  • olkaahuoleti kirjoitti:

    ei tuu kuntsarille. lentokone hallit kun saavat enste täyteen niin sitte ehkä. miettikää.

    Täytyyhän mutakuonojenkin päästä golffia pelaamaan ja Mika Salo Circuitille mikroautoilemaan. Ei saa olla rasisti.

    Äänestä

On komeita mustatukkaisia ja tummasilmäsiä aaaaaaaaaaah

Äänestä
  • Muutta kintahat ei pysy käsis muutakuin pokaneupolla repsottaa hihansuissa.

    Äänestä

Käviivät laulamassa karaokea männä viikolla kylpylässä, hyvin lauloivat. Olivat opetelleet pari popedan kipaletta, oli se komiaa kun irakilainen mies veti ukkometson. Ihan kylmät väreet meni, itkin myös pikkaisen. Illalla halasin miestäni ja aamulla heräsin.

Äänestä

Ei siinä kauaan enää varmaan mee,sehän ois loistava paikka parta lapsille kaikki harrastus mahdollisuudet ja täysi hoito joka suhteessa ns.Plussana vielä power parkki melekeen vieres saisivat käydä meirän veronmaksajien piikkiin huvittelees siellä ja ajelees kartingia.!IVeikkaan että tämä tapahtuu tämän vuoden puolella.!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oishianoavedessäkillua kirjoitti:

tehdään vastaanottokeskus noille mutakuonoille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu