Tietoa Heikki Talasta

Onko teillä tietoa josko Heikki Tala asettuu ehdolle 2019 tai 2023 eduskuntavaaleissa? Ja jollei, niin mahtaakohan Raipu olla ehdolla?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Är det nödvändigt att varje vecka fråga samma sak ?Varför tar du inte kontakt med honom om det nu är så viktigt ?

Äänestä

Vaikka kuinka kyselen, en taida koskaan saada vastausta?

Äänestä
  • Jag såg i min kristallboll att Tala inte ställer upp mera.

    Äänestä

  • punktslut kirjoitti:

    Jag såg i min kristallboll att Tala inte ställer upp mera.

    Tala håller nuförtiden på med trevligare fritidssysselsättningar.

    Äänestä

Entä kansanedustajaehdokas Raipu? Hän sai muistaakseni melko mukavan äänipotin kun oli viimeksi ehdolla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄäntäänJoMiettivä kirjoitti:

Onko teillä tietoa josko Heikki Tala asettuu ehdolle 2019 tai 2023 eduskuntavaaleissa? Ja jollei, niin mahtaakohan Raipu olla ehdolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu