OPERAATIO KÄSKYTYS

hrhfghdfh

Kaikkien tapausten jälkeen alotetaan kieroin peli tätä yhteiskuntaa vastaan mitä on koskaan pelattu. Tarkotuksena on kaataa pankkijärjestelmä, kaataa euro, palauttaa yhteiskuntarauha ja hankkia tarvittava joukkovoima.


1. Liity suurimpaan mahdolliseen puolueeseen jäseneksi, jotka vastustaa maahanmuuttoa jne. nyt vain liitytään, eikä mitään muuta.

2. Varustautukaa.

3. Älkää soittako poliisia paikalle mikäli saatte kiinni jonkun jostain, älkää luottako virkavaltaan tai muihinkaan viranomaisiin. Olette nyt nähneet mihin se johtaa.

4. Älkää auttako suvaitsevaisia missään toimissa ja kääntäkää selkänne. Aivan sama onko sukulainen tai tuttavanne, ei enään apua!

5. Nostakaa rahanne ulos pankeista. Pääasia, että säästöt on muualla kuin pankissa mieluiten pörssitilillä, osa osaa sijoittaa haluamallaan tavalla. Vain välttämättömin pidetään pankissa.

6. https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/1372 käy kannattamassa luettuasi jos et ole vielä käynyt.

7. Levittäkää/julkaiskaa tietoa kaikin mahdollisin tavoin.

8. Odottakaa lisäohjeita 1.11.2015 asti, tarkkailkaa vaikutuksia ja toimikaa annettujen lisäohjeiden mukaan.



Meitä on 700000 jotka voi vaikuttaa oman maan tilanteeseen suoraan. On se perkele ettei tämä paskanjauhaminen lopu! Jos te vain päätätte luettunne tehdä tuon kaiken, niin asia on silloin reilassa. Suomi lähtee eurosta, pankit ajautuu kriisiin ja hallitus joutuu niin kuseen, että sen on vaikka erottava, koska paletti ei pysy kassassa mitenkään. EU:sta lähtö olisi paras ratkaisu Suomelle. Jos petät, olet petturi, jos petät, olet meitä vastaan! Hyyssäri/sanelu/hyväveli korruptiopolitiikka on lopetettava!


9. Toimikaa!

10. Ei ole muuta vaihtoehtoa!

http://www.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?p=18519214#post18519214
http://www.iltalehti.fi/keskustelu/showthread.php?p=18519214#post18519214

4

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • wwwjj75net
      • Ei_Siionistimafialle

        Koko käsky pitäisi saada näkyvälle paikalle. Vastasin MV:n palstalla.


    • rotu-realisti

      He tulivat tähän maahan lapsipakolaisina, mutta kasvoivat suunnittelemaan massamurhia.”

    • GILJOTIINIKOLAHTAA

      RAKKAUSKIRJE SINULLE JUHA: Tapaus JS - maahanmuutto, Kempele, Isänmaamme Suomen pilaamisesta, lastemme Suomi on kehitysmaa ja eläintarha

      TapausJS:

      Itsevaltias työkyvytön, mutta sairaudentunnoton, JS antoi mediassa kutsun kaikkeen maailmaan kenen hyvänsä, siis kenen hyvänsä, astella Suomeen !!! Rajat on auki, papereita ei kysellä. Onko JS:llä munaa kertoa tämä kasvokkain vielä hengissä oleville veteraaneillemme ? Oliko silloisten nuorten komeiden ja isänmaallisten miesten elämäntyö turha ? Jumaliste JS, minkä olet mennyt tekemään. Häpeä. Olisiko JS vaihteeksi aika antaa mediassa kansalle anteeksipyyntö ja ilmoitus vetäytymisestä ja jättää politiikka. Millainen tehokas ja tarkka työterveyshuolto ministereillä on ? On se härski. Ilme on tyhjä Kempeleen pojalla.

      Toivon lisää pakkasta - vain se voi tänä aikana auttaa. Suomi on Suomi. Ei täällä lusmut laiskiaiset pärjää. Suomessa on ankarat kelit, valoa ei ole, kaamosta sensijaan on, koulutusoikeus ja -pakko on, sivistyminen on elinehtomme, työssäkäynti joka ihmiselle myös oikeus ja velvollisuus.

      Vertaa: Mamut kertoivat haastattelussa tulevaisuudensuunnitelmistaan , toiveammatikseen Suomeen päästyään ammatikseen olla vain rauhallisesti ja mukavasti kotona, MV ammatti se on ??? Kivahan se minunkin olisi olla kotiäiti tai koti-ihminen. Kuka maksaa minun kotiolemiseni ???

      Ensimmäisinä asioina lapsena meidät opetetaan käyttäytymään, oppimaan sosiaalisia sääntöjä, esimerkiksi kunnioittamaan toista ihmistä ja toisen ihmisen fyysistä olemusta !!! , siis olla kajoamatta toiseen ihmiseen tai hänen omaisuuteensa. Suomen olosuhteet lähellä pohjoisnapaa velvoittaa oppimaan myös mm. pukemaan vaatteita tarpeeksi, ettemme jäädy kuoliaaksi autoon ulkona talvella.

      Kannattaa myös talvisin ulkona pitää housut jalassa eikä nilkoissa, ettei perse ja pili palellu - ei kannata pyllistellä ja paljastella alvariinsa raitilla Kempeleelläkään. Ei vaiskaan, oikeastaan toivon, että mahdollsimman monille partalapsille kävisi tässä yhteydessä palellus ja tipahtais jäätynyt nakki pois kokonansa.

      Kerrottakoon tämä kaikki niille hevon hel..n tyhmille, laiskoille ja rumille maailmanvaeltajille, helpon elämän perässä matkustaville. Suomi on oikeasti karu ja ankara maa olosuhteiltaan, täällä ei nössöt, laiskat tai tyhmät pärjää !

      Suomen miehet, naiset ja lapset ovat sitkeitä, ahkeria, lämpimiä ihmisiä kylmässä - ja lahjakkaita alalla kuin alalla.

      JA: Suomi-mies on maailman paras !!! Tämä kiitos on suunnattu kaikille Suomen miehille. Miehet kohtelevat naisia kauniisti, kuin kukkaa kämmenellä. En voisi koskaan ajatella muuta kuin suomalaista miestä elämääni herkuttamaan.

      Suomesta on tullut kehitysmaa ja eläintarha vuonna 2015. Suomi on pilattu. Isänmaamme koskemattomuutta on loukattu. Maamme johdolle nauretaan maailmalla. Sieluni itkee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      222
      4266
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      69
      2745
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      393
      2421
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2353
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      42
      1629
    6. Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.

      Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul
      Hindulaisuus
      545
      1377
    7. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      57
      1330
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      96
      1324
    9. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      76
      1311
    10. Jumala puhui minulle

      Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles
      Ikävä
      125
      1196
    Aihe