Itse on Jari töpeksinyt, turha syytellä muita

Turha syytellä muita jos suksi ei luista. Itse on Jari latunsa valinnut.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kansanedustaja seuraavien vaalien jälkeen. Persut on tällä menolla ensi vaalien jälkeen yksi takiaispuolue muiden joukossa!

Äänestä
  • Suomi kansainvälistyy tahdommepa tai emme. Fiksu ja ajan hermolla toimiva kansanedustaja katsoo realismilla tulevaisuuteen unohtamatta kotimaan historiaa. Ahdasmielisyyteen ja lukittuneisiin nationalismikäsityksiin jumittuminen on tuhon tie.

    Äänestä

  • Vittu, näin on saatana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Milloin.suunta.muuttuu kirjoitti:

Turha syytellä muita jos suksi ei luista. Itse on Jari latunsa valinnut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu