Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kolmaspyörä löytyi mutta arveluttaa kuitenkin

Vuosia jo haikailtu vaimon kanssa toista miestä mukaamme ja huomenna se totetumassa mutta nyt aloin jahkailla ja katua. Vaimo jo tavannut kahvilassa ko.miehen ja kuulemma komea ja sopiva, hotelli varattu huomiseksi mutta sitten vaimon uskollisuus ja puhtaus lopullisesti mennyttä joka kuuluu vain aviomiehelle.
Ketään tuttua ei ole tietenkään jolle voisi puhua, olemme katselleet aisurifilmejä ja molemmat niistä kiihkossa mutta minun tänä iltana päätettävä asia.
Haluaisin nähdä kun vieras rakastelee vaimoani, yhdessä oltu 30v ja piristys olisi paikallaan. Tansseissa miehet usein ehdottelee hänelle jatkoja mutta aina yhdessä tultu kotiin vaikka Kati on vihjannut joskus suostuvansa.On vielä hyvin sexy ja näyttävä aikuinen nainen.
Yhden tekstarin päässä kaikki,Eos mitä tehdä.
11410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jos vähänkin tuntuu, että alkaa kadutaa niin ehkä olisi parempi vielä miettiä ja perua koko juttu. Kokemuksesta puhun, että on toisaalta kiihottavaa nähdä oma vaimo toisen käsittelyssä. Alussa voi olal kuitenkin aika "raastavaa" ja jos on vähänkin mustasukkaisuutta ilmassa, voi olla, että koko pakka hajoaa. Psyykkeelle voi olla aika kova juttu ja tapaamisen jälkeen voi olla vaikeata palata arkeen.

Tuo puhtaus ja uskollisuus......niin mitenkä sen ottaa. Ei se pillu käytössä kulu, mutta jos uskollisuudesta puhutaan, voi tietysti olla aikamoinen kolaus sille.

Itse olen sitä mieltä, että molempien täytyy olla todella valmiita juttuun ja ilman mustasukkaisuutta. Vaarana on myös, että rouva alkaakin nauttimaan vieraasta niin paljon, että haluaa sitä lisää ja useammin. Ajatus ei pyöri enää omassa puolisossa vaan vieraassa miehessä

Äänestä

No kuinkas sitten kävikään ?

Äänestä

No onhan se mahtavaa päästä itse sitten liukkaalle ja lykkiä toisen spermojen sekaan omaa kyrpäänsä niin että velli roiskuu. uuuuuuuuuuuuuuuh

Äänestä

Kertoisitko arkailija,miten teidän tänään kävi/käy!

Äänestä

vituiks meni, niinku vapaussota. muuta en kerro!! Kaikkkeen paskaa sitä ihmisen pitää ympärilleen haalia, huorahan tuo akkain selvästi oli..

Äänestä
  • Tarkottaako, et sulla otti mustis päälle? Jos oikein rakastat vaimoasi, olet iloinen, että olet tuottanut hänelle mahdollisuuden nauttia. Mustis on vaan paha tauti, eikä sille voi mitään. Jos nimität vaimoasi "akaksi" ja "huoraksi", olet kyllä aika huonossa kunnossa.

    Äänestä

Viimenkin ehdin ja palasin takaisin tänne kun laitoin viestiketjun alulle.Joku muu vaan ehtinyt pilaamaan koko jutun ja vastaaman minun nikillä eli tuo 6.10. kirjoitettu tunteenpurkaus, sairaat tyypit pilaavat aina kaiken.
Suostuin ja menimme hotelliin yhdessä, kaveri oli vastassa. Komea ja fiksu herrasmies.Ensin söimme ravintolassa ja lähenteli lopuksi vaimoa, se alkoi kiihottaa enkä ollut mustis. Sitten hissillä yhteiseen huoneeseemme missä vaimo laittoi sexasut hameen alle ja tuli miehen syliin sängylle.
Akti oli kaunista katsottavaa ja sain kuvata kaiken miehen pyynnöstä. rakastelivat pari tuntia illalla ja aamulla jatkoivat. paraskokemus mitä meillä koskaan, kiihotti suunnattomasti kun vierestä sain katsella sitä pumppaamista ja kuunnella litinää ja lotinaa.
Lopuksi pääsin liukkaille ja tuntea vastanaidun vaimon tavaran.Turhaan pelkäsin ja arkailin,nyt uudet seikailut mielessä...

Äänestä
  • Hyvä. Turhaan arkailin minäkin aikoinani. Nykyään lomareissuja paljon enemmän, ja aina hakeudutaan tilanteeseen jossa vaimo saa vierasta. Aina en itse pääse katsomaan, mutta yleensä kyllä. Viimeksi laukesin vaimoni suuhun samalla kun mies pani häntä. En vaan pystynyt pidättelemään.

    Äänestä

Mahtavaa! Onko sama kaava seuraavassa kokeilussa?

Äänestä

Tosi upeeta,noin on hyvä.

Äänestä

moi. harkitse vaan. Meillä mies fantasioi pitkään että näkisi toisen miehen panevan minua, tai siis että ollaan kolmisin. Tästä on jo jonkin verran aikaa, kun se tehtiin, videoitiinkin. Kaikki meni silloin hyvin, mutta nykyään mieheni on selvästi pahoittanut mielensä, koska minusta tuntui vieraan miehen kulli niin hyvältä. Videolta näkyy kuinka huokailen heti ensi työnnöstä asti. Olin silloin tosi kiihottunut, ja vieraalla oli huomattavasti suurempi kuin miehelläni, ja se kyllä tuntui tosi hyvälle. Videolla jopa kuuluu kuinka sanon ääneen kuinka hyvältä tuntuu. Miestäni harmittaa esim. se että en saa orgasmia hänen kanssaan muutoin kuin auttamalla itse kädellä. Videolla laukean kaksi kertaa vieraan kanssa ilman oman käden apua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


arkailija kirjoitti:

Vuosia jo haikailtu vaimon kanssa toista miestä mukaamme ja huomenna se totetumassa mutta nyt aloin jahkailla ja katua. Vaimo jo tavannut kahvilassa ko.miehen ja kuulemma komea ja sopiva, hotelli varattu huomiseksi mutta sitten vaimon uskollisuus ja puhtaus lopullisesti mennyttä joka kuuluu vain aviomiehelle.
Ketään tuttua ei ole tietenkään jolle voisi puhua, olemme katselleet aisurifilmejä ja molemmat niistä kiihkossa mutta minun tänä iltana päätettävä asia.
Haluaisin nähdä kun vieras rakastelee vaimoani, yhdessä oltu 30v ja piristys olisi paikallaan. Tansseissa miehet usein ehdottelee hänelle jatkoja mutta aina yhdessä tultu kotiin vaikka Kati on vihjannut joskus suostuvansa.On vielä hyvin sexy ja näyttävä aikuinen nainen.
Yhden tekstarin päässä kaikki,Eos mitä tehdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu