Aivan perseestä koko sapuska vouhotus. Thaimaan marjanpoimijat tuo kokit tullessaan, onko he valitelleet ruokalysteistä, no ei. Tur.paik.hak porukasta löytyy muonamestareita, autonkyytiin ja ostoksille. Koko popula sapuskan tekoon. MH-rahtina tupee pikkupaikkakunnille päivässä omaa elitarviketta, jos ei kelpaa-löydy mieleistä. Vit-tuttaa koko SPR,n idioottimaisuus, vapaaehtoiset itku tiristtää kun vit_tuillaan parhaansa he yrittää, mutta kun ei kelpaa. Tehkööt itse, tai kuolkoon tosissaan nälkään.
Tehkööt pakolaiset ruokansa.
pyhä.yksikertaisuus
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tämä touhu on menossa aivan perseeseen tyyli on pyyhkimään
Varminta on tarjota sianlihaa ja olutta, niin lähtevät takaisin sinne, mistä ovat tulleetkin.
Olutta ostavat muutenkin koko ajan. Spr muokkasi jo ruuat herrojen haluamalla tavalla. Food no good huutoja ja kovia vaatimuksia.
Meidän kerrostalon pahimmat kaljapussi juopot on pakolaiset
Tervolle ihanne homma, pyyhkimään perseitä, väsäämään sapuskaa, kantamaan kaupasta kaljaa....itsellekkin.
Nyt sitten "Meillä on unelma" unelmat käytännön toimiin. Otin puheeksi unelmoijalta, pako vauhti olisi ollut Cooperissa varmaan 3500m.
Aikuiset ihmiset höpisee, sapuskasta-siivouksesta.
Äääliö! Siitähän juuri on kyse kun ei ole keittiöitä eikä anneta rahaa omaan ruoanlaittoon. Ne ei valita jotka saavat laittaa ite ruokansa. Eihän thaimaalaisetkaan suostu syömään suomalaisten pöperöitä vaan on omat kokit mukana.