, miten se istuu siihen, ihailioita meilläkin riittää mummoista asti ?
Arhinmäki ei hyväksynyt Valko-Venäjän vaaleilla valittua presitenttiä avaajaksi, mutta Englanmmin kuningatar kelpasi ? NÄMÄ NULIKAT ON SELLAISIA !
Arhinmäki ei hyväksynyt Valko-Venäjän vaaleilla valittua presitenttiä avaajaksi, mutta Englanmmin kuningatar kelpasi ? NÄMÄ NULIKAT ON SELLAISIA !
Vastaukset 4
Vanhimmat
Länsimaiden kukkanen, kunigas demokratia, joka kelpaa jenkeille kuin Saudi-Arabia, mutta ei vapaamielinen Syyria ja sen demokraattisesti valittu Assad ? Saulin voisi jenkki nuoleskelusta pistää pihalle !
Turhaan nillität ja jauhat paskaa, trolli-Abrahamm.
Britannian kuningattarella/kuninkaalla on ei ole poliittista valtaa vaan hän on ainoastaan muodollinen valtiopäämies. Kaiken lisäksi Britannian kansan enemmistö haluaa, että maa säilyy kuningaskuntana.
Onko tämä Abrahamm venäläinen, kun se kirjoittaa suomea noin huonosti ja tekstit vilisevät kirjoitusvirheitä? Siltä vaikuttaa..
En tiedä. Mutta moni uskoo, että se on Pietarin trollitehtaan entinen paskakuski, joka sai potkut syötyään kuormasta.