Valiomyrsky ja Tukholman prof.

En voi olla miettimättä miten sama myrskyrintama (Valiomyrsky) linja meni kuin on Tukholman Profetiassa ennustettu.Katsokaapa.Se ei tarkoita välttämättä Venäjän hyökkäystä vaan myös tätä aikaa.(Esaun jälkeläiset ja Damaskon tuho).
Meillä on nyt Jumalan armon aika,viimeinen hetki.
Lukuarvoksi sain Valiomyrskylle numero 5.Hebrealaisessa lukuarvojen tarkastelussa se tuli kahdelta suunnalta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinpä niin.

Äänestä
  • 5643

    Äänestä

Viimeinen hetki on siis taas. Ensi kuussa, ensi vuonna, seuraavalla vuosikymmenellä, -sadalla, -tuhannella.... on muuten kristityillä piiitkä aika odotella lopun aikoja. Lieneekö sitten lopun ajat kyseessä, kun aurinkomme, ainoa elämän antaja, laajenee punaiseksi jättiläiseksi... pitkä on aika siihen ja kristinusko tulee häviämään omaan mahdottomuuteensa paljon ennen sitä.

Vai olisiko Andromedan galaksin ja meidän linnunradan törmäys tuo lopunajan merkki?

Ette uskovaiset uskonharhoissanne ymmärrä miten pieni tämä meidän ymmärtämä maailmamme on. Ja te reppanat kuvittelette, että teillä on suurempaa ja parempaa tietoa kuin niillä, jotka maailmankaikkeutta oikeasti tutkivat. Myötähäpeni määrää ei voi sanoin kuvata!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valiomyrsky1 kirjoitti:

En voi olla miettimättä miten sama myrskyrintama (Valiomyrsky) linja meni kuin on Tukholman Profetiassa ennustettu.Katsokaapa.Se ei tarkoita välttämättä Venäjän hyökkäystä vaan myös tätä aikaa.(Esaun jälkeläiset ja Damaskon tuho).
Meillä on nyt Jumalan armon aika,viimeinen hetki.
Lukuarvoksi sain Valiomyrskylle numero 5.Hebrealaisessa lukuarvojen tarkastelussa se tuli kahdelta suunnalta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu