breaking news!!

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tsiigatkaa tota käppyrää jutun lopussa, freak data.

Äänestä

Tuohan tarkoittaa että Ruåtsin on suljettava rajansa, vai tarkoittaako.. Ei kai vaan aiheuta painetta Suomen rajalla, nyt perussuomalaiset laittakaa koneisto pyörimään.

Äänestä
  • Älä helvetissä tuollaisia. Kun persut tuli hallitukseen, maahanmuutto ainakin 10x välittömästi. Persuoikeusministeri sorvaillut lain, jonka mukaan maahanmuuttovastaisuus on järjestäytynyttä rikollisuutta jne.
    Kyllähän nuo persut oli troijalaisia tässä maahnmuuttoasiassa, ei siitä mihinkään pääse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Klart kirjoitti:

Ruotsilla mitta täynnä!!
Politiikka muuttuu.
http://www.svd.se/regeringens-nya-plan-for-att-klara-flyktingmottagandet/om/flyktingkrisen-i-europa
http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/819365/Ministeri Tilat taynna Ruotsin pakko kaannyttaa heti 6000

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu