@siasta tietoinen.

Miksi irakilaisia pitää sääliä niiden muotojen vikojen takia ja koska he ovat kehitysvammaisia kun sipiläkin on kehitysvammainen?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

minkä

Äänestä

irakilaisethan ovat tunnettuja itsemurhapommittajia. Siellä joka päivä joku räjäyttää itsensä torilla tai poliisiasemalla. Sellaista kulttuuria siis Sippilä tuo Suomeen.

Nerokasta(!)

Äänestä

siellä olis taas parasta aikaa hienot revontulet taivaalla.

Äänestä

Doq näkyy vapisevan naapurikauhussaan ja osaamattomuutensa pelossa ;)
Don`t worry be happy <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kehitysvammainensuomi kirjoitti:

Miksi irakilaisia pitää sääliä niiden muotojen vikojen takia ja koska he ovat kehitysvammaisia kun sipiläkin on kehitysvammainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu