Suomalaisten ajojahti alkanu

Nuori poika veti valkoisen lakanan ylleen ja seisoskeli rauhanomaisesti paikoillaan. Hän sai Suomen suurimman poliisijahdin aikaan ja tuhannet poliisit jahtasivat kuluja säästelemättä häntä koska uskalti vastustaa pakko-islamisaatiota.

Nyt toinen poika oleillut pakolaiskeskuksen lähellä ja suurjahti on alkanut koska poliisin täytyy rekisteröidä kaikkien toisinajattelijat rekisteriinsä.

http://www.iltalehti.fi/autot/2015100420466068_au.shtml
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kkk asuun vain oukko silmille burghan tapaan, ja pääsee täyshoitooon loppuiäksi ?

Äänestä

Naurettavaa kun poliiseilla kyllä riittävät resussit selvittään jonkun pellen teinin lakanatoilailut. Heti selviää henkilöllisyys ja sakkoja ropiseen ties mistä rikoksesta poika paralle. Lehdissä taas on miesjoukko tapellut, mutta tästäkään ei voi kertoa että he olivat ulkomaalaistaustaisia ja he pahoinpitelivät jonkun. Tuntomerkkeinä on miejoukko ja uhrina mies. Silminnäkijöitä kaivavaan varmaan, mutta missä helvatossa on tuntomerkit joilla saadaan rikolliset kiinni. KYLLÄ olen sitä mieltä että etninen tausta pitää kertoa tai vaikka hemmetin ihonväri. Samalalla logiikalla kaksimetristä läskistä punatukkaisesta puujalkaisesta mukiloijasta voisi sanoa tuntomerkeiksi vain mies kanssa. Ettei vahingossakaan loukattaisi punapäitä ja ei levitettäisi stereotypitoita että punapäät on vaarallisia.

Äänestä

No onko mopopoikia näkynyt?Mitä rikollista tuossa poikien ajelussa muuten tapahtui?

Äänestä
  • Viritetty mopo.

    Äänestä

Rasistien askartelukerhon tötterö/lakanaosasto näkyy kiihtyneen äärimmilleen
huonosta maustaan omassa lakanavalinnassaan,kyllä Finlaysonin lakanat olisi-
vat näyttäneet kansainvälisissä medioissa mageemmilta :) Eiks vaan?

Äänestä

En minä ainakaan mitään mopopoikia ole nähnyt!

Onko joku muu? Tuskin.

Äänestä

Suuri uhka Irakilais sotilaille jos mopopoika ajaa liian läheltä ,Siis Tämä Suomi on ihan naurettava maa Poliisit jahtaa teinejä :D :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UusiMaailmanjärjestys kirjoitti:

Nuori poika veti valkoisen lakanan ylleen ja seisoskeli rauhanomaisesti paikoillaan. Hän sai Suomen suurimman poliisijahdin aikaan ja tuhannet poliisit jahtasivat kuluja säästelemättä häntä koska uskalti vastustaa pakko-islamisaatiota.

Nyt toinen poika oleillut pakolaiskeskuksen lähellä ja suurjahti on alkanut koska poliisin täytyy rekisteröidä kaikkien toisinajattelijat rekisteriinsä.

http://www.iltalehti.fi/autot/2015100420466068_au.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu