Mamut hakkaavat porukalla

Katsokaa tuosta mitä tapahtuu, kun kulkee paidassa jossa lukee: "Finnish Defence Forces". Lauma arabeja ja somaleja hyökkää päälle ja hakkaa sairaalakuntoon.

Tämä tapahtui Lahdessa, mutta siitä ei uutisoida, koska se on rasismia. Lahden paperitöttörö päässä kulkeneesta opiskelijasta kyllä uutisoitiin, mutta mamujen silmittömästä väkivallasta ei.

http://mvlehti.net/2015/10/04/vaaranlainen-paita-paalla-matut-hakkasivat-joukolla-miehen-lahdessa/

Suomi on menetetty.
582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos uskot tuota paskaa levittävää "lehteä" niin sulla ei oo minkäänlaista lähdekritiikkiä. Suurin osa ellei kaikki kyseisen sivuston jutuista on joko liioiteltuja, vääristeltyjä tai osa totuudesta jätetään kertomatta. Onkohan kyseisellä äijällä ittellä puhtaat jauhot pussissa?
Mutta eipä se kaltaisiasi nahkakuula-raipeja kiinnosta, sivistymätön kun oot niin uskot sokeasti kaikki mitä näköradio tai internet sulle näyttää. Ja pellossa kun oot eläny niin syytät näköjään kaikista vääryyksistä hallitusta, helppo valittaa ja moittia kun itte nostat vaan työttömyystukia ja juot kaljaa.

Äänestä
  • Tässä taas aivoton idiootti joka uskoo Ilkan Pohjalaisen ja Hesarin paskanjauhantaa. Mv-lehti kertoo niin kantasuomalaisten kun mamujenkin rikoksista, ja olen antanut itselleni kertoa, että saavat jopa poliisilta tietoja mamujen rikoksista, kun ovat kyllästyneet niitten salailuun.

    Äänestä

  • On hyvä, että edes joku nettisivusto uutisoi näistä mamujen suorittamista pahoinpitelyistä, koska suomalainen media ei uskalla sanktioiden pelossa.

    Suomalainen media ei uskaltanut uutisoida Helsingissä tapahtuneista mamujengien pahoinpitelyistäkään mitään ennen kuin 70 suomalaista nuorta oli hakattu kunnolla ja poliisi joutui pakonedessä puuttumaan asiaan.

    Eli se siitä suomalaisesta puolueettomasta mediasta.

    Ilkan ja Pohjalaisen toimittajat saa laittaa kukkatantun päälle. Varsinkin näiden lehtien miestoimittajia se pukisi minusta hyvin.

    Äänestä

kyllä mamut ryyppää raiskaa ja hakkaa ja varastaa kauhavallakin

Äänestä

Eikös kunnon toimintaa rupea syntymään nopeasti, kun huonot rahanhinkuiset hallitsijaton kurkkii kaikiin ja taskumme tyhjäävät veltoudellaan ja keletuttavat näitä jokapaikkaan pyörimään jalakoihimme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitti_KokoomusKeskusta kirjoitti:

Katsokaa tuosta mitä tapahtuu, kun kulkee paidassa jossa lukee: "Finnish Defence Forces". Lauma arabeja ja somaleja hyökkää päälle ja hakkaa sairaalakuntoon.

Tämä tapahtui Lahdessa, mutta siitä ei uutisoida, koska se on rasismia. Lahden paperitöttörö päässä kulkeneesta opiskelijasta kyllä uutisoitiin, mutta mamujen silmittömästä väkivallasta ei.

http://mvlehti.net/2015/10/04/vaaranlainen-paita-paalla-matut-hakkasivat-joukolla-miehen-lahdessa/

Suomi on menetetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu