Rahasta mitä vaan

uupunut

Alkuun tahdon sanoa, että minulla ei ole mielenterveys ongelmia olen vain lopen väsynyt sekä neuvoton ja tahdon painottaa, että olen TOSISSANI tässä asiassa vaikka voi kuulostaakin hieman oudolta..

Kaipaatko sijaiskärsijää tai syntipukkia jonka harteille sysätä kaikki paska? Tahdotko purkaa pahaa oloasi henkisesti tai fyysisesti, nöyryttää tai häpäistä? Toteuttaa sairaat fantasiasi esim ulostamalla päälleni tai juottamalla virtsaasi? Teen rahaa vastaan lähes mitä vain päähäsi juolahtaa, paitsi en ala kenenkään seksiorjaksi tai tee mitään mistä voi henki lähteä. Toki kipua tuottavia asioita voidaan tehdä kunhan henki säilyy.

Julkinen häpäisy/nöyryytys on kanssa sellainen juttu johon en mielelläni lähde..Hiven on vielä itsekunnioitusta tai arvostusta jäljellä kaipa sekin tarpeeksi suurella raha summalla saadaan pois.

Jos kaipaat jonkun hoitamaan vaaralliset tai likaiset hommasi, niin sekin käy. Vain mielikuvitus on rajana. Joten kaikkea saa ehdottaa niin katsotaan mitä keksitään.

Olen siis parikymppinen miehenalku joka on todella pahassa rahapulassa ja kaikki keinot on koitettu ja käyty läpi tämä on viimeinen oljen korsi saada laskut maksettua ja selvitä hengissä.

Lähetä ehdotuksesi spostilla : [email protected]

3

242

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4397
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      111
      4229
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      43
      4130
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3978
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3404
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      67
      3289
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3261
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1531
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1150
    Aihe