Sotahullu Staputler osaa valehdella todella tylikkäästi. Ensin hän väittää, että venäläisen MIG-hävittäjän eksyminen Turkin ilmatilaan johtui huonosta säästä, mutta samanaikaisesti Venäjän televisiossa sanottiin, että Syyriassa on erinomainen lentosää. Mikä mahtaa olla totuus?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015100520474338_ul.shtml
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1444030834747.html
Staputler valehtelee tyylikkäästi
7
73
Vastaukset
- Poppi-Eeki27
Evakkopoika taas valehtelee ihan luonteensa kierouden vuoksi. Vot da!
Tulipa taasen lausuttua väärää tietoa. Minähän olen perinteisesti ollut palstan rehellisin ja suorapuheisin tyyppi, enkä aio muuttaa tapojanni tulevaisuudessakaan. Minun Karjala-kirjoituksiini kaikki voivat luottaa täydellisesti.
- Bror-Erik69
Nainhän se asia on.
- Bror-Erik69
Etelleen sammaa mieltä.
- Bror-Erik69
69-asento taas odottaa. IHANAA!!!!
- Bror-Erik69
Heräsin hiestä märkänä, mutta kuitenkin niin onnellisena.
- Bror-Erik69
Kohta on ilta. Pääsen taas muutaman tunnin päästä 69-asentoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283557Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142820Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212741Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt182444Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162418Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771762Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501678Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261666Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431421- 1441334