http://alastonsuomi.com/cirkleri/images Kuinka pitkä meisseli?
Kuinka pitkä meisseli tällä tyypillä on?
verylongjohn
17310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Aika jorma varmaan 25cm.
Laita sellainen linkki joka menee klikkaamalla? Näkemättäkin voin sanoa, että mahdollinen muokkaus. Rumat ja pienikyrpäiset ovat kiitelleet nykyajan kuvaustekniikkaa.
Olet aika kädetön kun et osoitetta osannut ottaa. Minä laitan sen sinulle, niin pääset itkemään muokkauksia.
http://alastonsuomi.com/cirkleri/images
Ihan liian iso mummiälest...
Eikö tänne enää saa suoraa linkkiä laitettua?
Voi sen sentään kopioida ja katsoa sitten. Viimeisessä kuvassa pumpatun näköinen kulli on erittäin ruma. Ei isoa tarvitse pumppailla, prkl.
Muokattua kuvaa selvästi.
No en kyllä menis muokatuksi väittämään, mutta viimeisessä kuvassa on tainnut olla penispumppu käytössä, sen verran esari turvoksissa.. Tuon kokoista ei kyllä tarvis mennä pumppailemaan, näyttävä jo muutenkin!
Askolle kaikki yli kolmetoistasenttiset ovat muokattuja.
Sanoin samaa, että isoa kullia ei pidä mennä pumppailemaan.
Lääkärikin luuli että sitä puri hai..
On selvästi korostettu ja pumpattu niin että nahkakin on sentin paksu. Onkohan tuokaa juippi pesää saanut vai veteleekö vain käteen ja kuvailee? Pilluhan tuolla repeäisikin. Kaikenlaisia hulluja mulkunpumpoaajia niitä onkin ja muuta sekoboltseja, niin kuin tuokin homo, häxy, joka täällä itsensä kanssa sopusoinnussa viestejä vaihtaa.
Haistelepa Asko vittu. Sinäkin siis huomasit, että tuota kullia oli pumpattu? Tässä taisi kolmessa postissa asia mainittu.
Käsi sydämelle nyt, Asko. Ottaisitko mieluummin ison kuin omasi?
Normaalikuva tämä ainakin: http://alastonsuomi.com/cirkleri/images/2360018
Tyypillä on varmaan pientä kaikki muu paitsi mielenterveysongelmat, kun kuvamuokkaukseen alentuu ja mulkkuaan pumppaa.
Aikas moinen seiväs... nam! Veikkaisin näin naisen näkökulmasta, että huitelee siinä 22-25 cm välissä... oikein sopivan kokoinen ja tuosta sanoisin myös, että paksuuttakin löytyy. Miksi te miehet mollaatte kaverin kuvia muokatuiksi... ? Kateusko iskee näihin "normikokoisen" 13-15cm omaaviin mulkeroihin. Jos on muokannut kuvaa.. aika hyvin on hoitanut homman, jos ei, niin aina parempi. Kyllä tuollasia 20-25cm kyrpiä oikeastikin on olemassa, eikä ihan niin harvassa, kuin luulette!! Niin ja hei naiset...ei ne isot kalut mirriä riko.. heh, kun oikealla tavalla käyttää...mm
Kiimainenlady:) varmaan joku yh-ryhävalas miehentuskissa kantakuppilassaan..
Tuokin 00998988 tuossa varmaan minimunainen, pikkusieluinen kaljamahainen, eronnut, sohvaperuna heittelee fiksua kommenttia toisille ; )
Aika metsään meni sun kuvaus minusta... päinvastoin uhkea, upea ja
varattu lady...
Äläpä homo-häxy esiinny ladynä. Sinusta ei naista tule vaikka pukeudut mekkoon päivittäin, eikä sinusta tai muusta transusta vaikka sukupuolenvaihdosleikkauksen teette.
Esiinny sinä Asko vaan Askona.