PERSUT SYÖNEET SANANSA JA MYYNEET MAAN

Kyllä ottaa päähän että menin halpaan ja annoin ääneni persuille,menin halpaan vaikka hupakko en mielestäni ole! Kaikki tiedämme kokoomus ajaa rikkaiden asiaa,kepu pettää aina! Nyt on aika perustaa tosi miesten ja naisten puolue joka ajaa suomen etuja,ja joilla on selkärangan topparit kuosissa!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä,vituttaa tämä hullu touhu

Äänestä

Sanotaan, että eduskunnassa ei saa sanoa valehtelua valehteluksi, vaan puhutaan ns. muunnellusta totuudesta.
Itse kansalaisena pidän, että Soinista kasvanut todellinen valepukki, vaikka kuinka voissa paistaisi, valitettavasti.

Äänestä

Raatteen tien taistelijoiden puolesta häpeän.

(Suomalaiset ajoivat Saamelaiset pois edestään ,- ne jotka eivät sulautuneet suomalaisiin.)
1. Bagdadissa on vielä 7 miljoonaa , jotka nykyinen hallituksemme haluaa muuttavan tänne ja vielä hallitus ei ole osoittanut paikkaa minne Suomalaiset voi muuttaa ,- lähinnä ne joita ei tapeta ja jotka ehtivät paeta Islamilaisen kulttuurin tuloa.

2. Länsi on tuhonnut useat kulttuurit Syyrian tuho oli menossa USA aseisti Syyrian hallintoa vastaan kapinoivia ryhmittymiä,odottaen Syyrian kukistunista , jotta juutalaisten Sionismin unelma jatkaisi täyttymistään.

3. Venäjä pystyy helposti ottamaan Syyrian takaisin kapinallisilta Assadin hallinnolle ,
Nato on närkästynyt siitä kovin.
4. NÄYTTTÄÄ SILTÄ ETTÄ Kristillinen Sionismi ei kestä tätä takaiskua vaan aloittaa HARMAGEDDONIN SODAN,
täysin torvia kun ovat uskonsokeudessaan.

Mutta häpeän SSS sionistista hallitustamme Raatteen tien soturien tähden.

Äänestä

Ei suomestakaan karkuun lähdetty sotaa pakoon,oli kunnia ja omatunto kaverina puolustaessa isänmaata! Itse en ole sodassa ollut, luojan kiitos. Mutta en koskaan unohda isäni käsiä jotka palaneet,kun ammuslaatikko oli käsiin räjähtänyt! Enkä koskaan hyväksy,enkä tule mitenkään tukemaan tätä laitonta maahan tunkeutumista! Tämä hallitus on maan pettureita,eivätkä välitä mitä ministerin valassa lukee!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikeuskohtuus kirjoitti:

Kyllä ottaa päähän että menin halpaan ja annoin ääneni persuille,menin halpaan vaikka hupakko en mielestäni ole! Kaikki tiedämme kokoomus ajaa rikkaiden asiaa,kepu pettää aina! Nyt on aika perustaa tosi miesten ja naisten puolue joka ajaa suomen etuja,ja joilla on selkärangan topparit kuosissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu