Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mieshierojaa Keski-Suomesta?

Haluan löytää oikean mieshierojan Keski-Suomesta, jonka sormet jossain vaiheessa lipsuvat intiimialueillekin ja miksei myös kalukin lopulta.
17178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Hieroja löytyy matka vain pitkä , kädet ei yllä Keski- Suomeen ,;);)

Äänestä
  • Löytyy..läheltä Pieksämäkeä olis urheiluhieroja..vähän yli 40v.
    Kokemusta intiimistäkin.
    Luotettava!

    Äänestä

  • M40 Pieksämäen läheltä, miten saan yhteyden ajan varatakseni?

    Äänestä

  • Teen ainoastaan kotona hierontaa..
    Leipätyö muualla..
    Sähköpostin kautta onnistuu.
    Jos oot kiinnostunut?

    Äänestä

  • Omassa kodissasi teet hierontoja? Vai asiakkaan?

    Äänestä

  • Mieluummin omassa kodissani..huone/pöytä siellä.
    Kotikäyntejä en ole tehnyt..miksei joskus ehkä?

    Äänestä

  • Siis nimenomaan luonasi käy, sillä teen tämän tietenkin salassa puolisoltani.
    Voinko laittaa spostia sinulle?

    Äänestä


  • Laitan tänään, jos pystyn, viimeistään huomenna.
    Kiitos. Jatketaan siellä.

    Äänestä

  • Viesti lähtenyt äsken.

    Äänestä

  • Pannaanmenoksi kirjoitti:

    Siis nimenomaan luonasi käy, sillä teen tämän tietenkin salassa puolisoltani.
    Voinko laittaa spostia sinulle?

    Ois mukava illan hämärtyessä.....hieroa Naista...
    Varattu tai...

    Äänestä

Myös Jyväskylästä löytyy hieroja sinulle.

Äänestä
  • Mua kiinnostais kuulla lisää tästä tarjouksesta, yhteystietoja?

    Äänestä


ME olemme kans etsineet vaimolleni ammattitaitoista hierojaa jo pidemmän aikaa.Ensi viikolla voisimme ajella kauemmaksikin. hieronta joka lipsahtaa... loppuun saakka. [email protected]

Äänestä

kangasvuoressa ja puuppolassa olisi sellaisia hierojia ja voi lipsahtaa vielä kullinkin lisäksi sapeli kaulalle

Äänestä

"LEIJU KOTONASI PILVISSÄ" Hieronta kurssit käyty ja myös vyöhyketerapia opiskelut takanapäin. Matkamallinen hierontapöytä, hieronta öljyineen, kulkee kätevästi kotiisi.
Vain asialliset yhteydenotot, kiitos ja otan vain muutamia vakioasiakkaita.
Erityisesti suosittelen kiireisille uranaisille jotka haluaa helpotuksen tressiin, hartia ja alaselkä (lue: peppu) jännitystiloihin. Molemmin puolinen luottamus pitää olla ok. Minulle riittää etunimesi ja osoite (voi olla kotisi, vap.ajan as. hotelli). Autoilen välillä SEINÄJOKI-JYVÄSKYLÄ.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pannaanmenoksi kirjoitti:

Haluan löytää oikean mieshierojan Keski-Suomesta, jonka sormet jossain vaiheessa lipsuvat intiimialueillekin ja miksei myös kalukin lopulta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu