HALONEN ihan samaa pataa kuin KOIVISTO !!!!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1444123728869.html
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1444123728869.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
En ihmettele yhtään, että Alpo Rusia painostettiin ja yritettiin vaientaa. Listat ainakin jäivät salaisiksi, heh..Mutta eipä ole vaikea arvioida, kenen nimiä niissä listoissa mainitaan.
Halveksittavia maanpettureita koko joukko.
Elävältä nyljettäviä petturipunikkikoiria.
JOKAISELLE SELVÄPÄISELLE, että ne oli aivan täysiä tomppeleita,- eikä nien koskaan olisi pitäny päätyä suomen kansan ylimmälle paikalle !!!
Niiden seurauksena on ollu joku järjetön ja mieletön hulluus tämän maan keskellä, ja siunaukset ovat aivan selvästi pois otetut -tai kielletyt totaalisesti !!!
Ei muuta kasvanu tässämaassa heidän jäljiltään,-kuin susilaumat, ja homojen vaatimukset, ja niiden seurauksena nyt jo suunnattomat pakanalaumat-kuin kaikentuhoavat heinäsirkkalaumat, ja jotkut täyshölömöt idiootit vieläkin koettavat unissaan höpöttää, että muslimien invaasiosta olisi jotai hyötyä tälle maalle ja kansalle !!!
kaikki muu on paennut pitkin maailmanmantuja-SEN JÄLKEEN, -kun nuo typerät maailmanparantajamielipuolet pääsi presidenttinä luuhaamaan !!!
KOIVISTO tuhosi suomen itsenäisyyden, ja HALONEN ei saanu muuta aikaan, kuin oli peukalo pystyssä homoille,-ja petoelukoiden lisääjille .
REPIKÄÄ SIITÄ siunausta tämän kansan avuksi TE PERKELEEN IDIOOTIT !!!
Sen demariakan pressakaudellahan Putinin Venäjä oli vallan loistava paikka ja aina se kävi siellä lirkuttelemassa
Berlusconikin kusetti Halosta ja sitten Silvio vielä kehuskeli siitä kavereilleen
Jaahas, netin roskaväki, paskasakki avautuu. Tiedoksi teille raukoille että Mauno Koivisto puolusti isänmaata etulinjassa ase kädessä. Teistä kusipäistä ei siihen ole. Teidän ihanteenne rotutohtori Allah-aho on sivari, vartia Immonen kruununraakki. Te ette ole muuta kuin rääväsuisia paskahousuja, surkea pieni vähemmistö, hävetkää perkeleet!
hyvät pitää olla naapurien välit mutta ITSENÄISET!
onko Sauli poikkeus jaksaako olla erilainen.
muut olivat ihan M-munia.
sanon ihan yksin luoja tietää kuinka päättäjät on kieroja kansaa kohtaan.
miten teillä mielenterveys kestää aina valehdella.