Koska näemme kaduillamme ensimmäiset suominais rättipäät?
Koska näemme kaduillamme ensimmäiset?
kyselijäpoika_
869
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Johan noita ählämisuomiäitejä on näkyny jo muutaman vuoden ajan, ainakin pääkaupunkiseudulla! Siinä muuten on sellanen maansa ja sukunsa pettäjä porukka että altapois! Sitten kun äijä vie lapset vuohipaimeniksi tai niiden lapsivaimoiksi,, itketään ja odotetaan apua sieltä mitä on aina halveksittu. Ja mikä törkeintä, ne ei osaa edes hävetä!!! Hyi helvetti!!
Ei lisättävää.
Paitsi se, että noita kotimaisia kaapuakkoja on ollut jo kohta parikymmentä vuotta. Useimmat ihan saaakelin rumia, joten periaatteessa kaapu on vain parannus ulkonäköön.
Onhan niitä jo ollut aikaisemminkin muutamia. Yhteiskuntaan sopeutumisen ensimmäinen edellytys on noudattaa valtaväestön pukeutumisetikettiä. Erilainen pukeutuminen vain korostaa haluttomuutta sopeutua. Jos esimerkiksi Italiassa lomaileva suomalainen pistäisi päälleen väinämöisvaatteet, tai tonttuasun Jouluna, niin huomio olisi taattu. Mielenkiinnosta varmaan tulisivat aluksi huvittuneina kyselemään, mutta jos samoin pukeutuneita hemmoja alkaisi liikuskella enemmän siellä täällä, niin suvaitsevaisuutta alettaisiin jo koetella varsinkin, jos vielä edustaisimme jotain ismiä, jonka tavoitteena on käännyttää ja alistaa kaikki muut. Koettakaapa samaa jossain Arabimaassa, niin teidät likvidoitaisiin joko viranomaisten taikka kansalaisten toimesta.
Somalit, irakilaiset ja KAIKKI MUSLIMIT: Pukeutukaa, käyttäytykää ja olkaa maassa maan tavalla, niin kaikki menee paljon paremmin. Se on niin helppoa. Hunnut ja muut vain herättävät pelkoa ja jopa vihamielisyyttä.
Islamin uskonpuhdistukselle on jo suuri tarve, sillä kaikkihan myöntävät että islam on rauhaa rakastava ja suvaitseva uskonto. Onhan. Poistakaa siis syrjivät ja vihaa lietsovat uskonkappaleenne esimerkiksi moniavioisuudesta, miehen ja naisen epätasa-arvosta ja erilaisista oikeuksista esimerkiksi naida muunuskoisia, länsimaalaisten halveksunnasta ja murhaamisesta, sekä uskonnosta eroamisen kiellosta, joka johtaa vain ristiriitoihin ja kamaliin kunniamurhiin. Ei ainoa Jumala tahdo teidän tekevän pahoja tekoja ja kaikkein vähiten omille jälkeläisillenne.
Niitähä on jo häiriöksi asti, hullua touhua.
Mistä junttilasta nämä oikein ovat nämä kysellijäpojat?
Joka kaupungissahan niitä jo on...
Niitä riittää, rumia, läskejä isonaamaisia perunaneniä! Ne on rättiensä alla ettei kukaan näkisi mitä rumiluksia ne on! Raukat ei saanu muuta miestä ku jonkun rupaperse muslimin, ja senkin ne joutuu jakamaan monen muun yhtä epäonnistuneen ämmänkuvatuksen kanssa! Iso yök!!!!
JUST NÄIN. Burkalla saa kivasti itsensä piiloon. Varsinkin mustiksille nämä tankerot kelpaa hyvin. Sitten kun silmät aukee niin tukee iso poru ja pahimmillaan ei enää pääse takaisin isien ja äitien helmaan. Onpa niiitä jo kakkos- tai kolmosvaimokkeinakin, suomityllerö sopeutuu kyllä vaikka seksiorjaksi
No, rumuus ei näy burkan alta