Kietaaseko muslimit pullon viinaa silloin tällöin murheeseen? Ostoksilla ainakin olivat pitkäripaises.
mamut alkossa.
ölijyä
29448
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Juovatha ne intiaanitkin, sanotaan -päissään kuin intiaani, joo ja jos vielä näitä höpötyksia sattuvat lukemaan niin-entistä enemmän korkkaavat.
ShhhhhS! Allah ei nää tänne, ollahan hilijaa niin saarahan eres osa rahoosta takaasi! ( mutta sano teirän poijaallen, notta pysyy pois rillijonoosta!)
Ekös pääsykkään kävelyylen, ottiko lonkkahan.
Ulkomaalaiset toki osaavat nauttia alkoholia sivistyneesti, toisin kuin me rapajuopposuomalaiset. Varmasti tarkastivat siellä viinihyllyn tasoa ja laittoivat tilaukseen parempaa tavaraa, jonka päälle sivistymättömät makunystyrämme eivät ymmärrä.
Ihan ehtoo viinaa yks ainakin katteli, et se siitä sun haaveesta..
Meinaakkko, että nuo lampaannussijat ovat sivistyneitä.
Nyt ainakin sua sivistyneempiä on.
Jos ruotsalaiset ja englantilaiset osaavat nauttia alkoholia oikein niin suomalaiset on raivoraittiita. Suomalaisena saa hävetä selvin päin kun hurrit vetää viinaa kaksin käsin ja möykkäävät kun eläinlauma.
kyllä mamut ryyppää ja runkkaa ja raiskaa
Uskontoaan noudattava muslimi ei juo alkoholia. Eri asia on maallistuneet tai ateismiin kääntyneet muslimit. Eli jos näet iholtaan erivärisen ihmisen alkossa, hän ei välttämättä ole rodustaan huolimatta muslimi. Kuten eivät kaikki suomalaisetkaan ole kristittyjä. Taisit oikein olla juttusilla koska tiesit heidän olevan muslimeja.
Oikeastaan parempi olisi sanoa etteivät kaikki valkoihoiset ole kristittyjä. Sillä on myös mustaihoisia suomalaisia jonkin verran.
Eikä yksikään suomalainen ole oikea Euroopan arjalainen, vaan jostain Uralilta vaeltaneitten ugrien jälkeläisiä.
Entäs jos musut noudattavat uskontoaan valikoidusti, kuten kristitytkin.
Voi olla toki niinkin. Ihminen on luonteeltaan hyvä valikoimaan itseään miellyttävät asiat. Koskee kaikkia uskontoja ja aatteita ja rotuja.
tyhmyys kasvaa vanhoissa kauhavalaisissa miehissä, lukevat näitä ja uskovat kaiken.
Allah on sokea yöllä ja silloin musu saa tehdä mitä haluaa. Musuissa on yhtä paljon alkkiksia kuin länsimaalaisissa.
Lapissa olis kaamos vois hillutella pitempään, kesällä ku aurinko ei laske ja olis paastoaika, niin näläkäkuolema. Voi ku surullista.
Ääh, ei ne noudata tuota kirjaimellisesti ainakaan kesällä, vaan syövät ja juovat Mekan auringonlaskun ja nousun mukaan.
Kyllä nämä meidän naiset opettaa ne vetämään "perseet olalle". No ei sentään ,mutta muslimit kyllä muuten "opettaa" niitä
Olen muuten jostain kuullut, että mamut nai aina pimeässä, valot pitää sammuttaa, kuuleemma tieto löytyy allah muhamedin kirjasta, onko kukaan lukenut
No ottaa kossua ja nussii siinä samalla lammasta
Antaakohan yhtään lampahan imiä --------------------------------------kossua
Siinä näkee mitä apinoita ne on
Jos käy Alkossa niin siinähän se raha tulee valtiolle lähes täysimääräisenä takaisin ,mielestäni hyvä jos heille alkoholi maistuu. MIelestäni erittäin järkevää.
Suattavat hakkee savolais ukoille, rahan saannin vastineeksi.
Tuskin sitä jaksaa selvin päin rukoolla viis kertaa päiväs.
Joo rukoolis heti kerralla enemmän oikein pankkoho -joota polovihin ottaas, sai muutaman hetken hypätyä ylitte.
Tuikku murheisiin, eikös se ole ihan hyvä juttu?
Voi helvatta, kauhavalaisii oli eilen alkossa, ei kait ne vaan ryyppää, ei kai......nehän on mallikansalaisia, tai luulevat niin.