Ladataan…
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
K18
Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.
Keskustelu on vain täysi-ikäisille. Muita keskusteluja löydät Suomi24:n etusivulta.
jokos kädes seisoo vai vai sano vaaa
Onko Skype ok
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
iltaanltaseuraa kirjoitti:Joku kikkiin jutteleen tuhmia?kik: alpahh
iltaanltaseuraa kirjoitti:
Joku kikkiin jutteleen tuhmia?kik: alpahh
kirjoitti:
Vahvista puhelinnumerosi kommentoidaksesi
Uudet käyttäjät vahvistavat puhelinnumeronsa ennen ensimmäistä viestiä. Saat vahvistuskoodin tekstiviestinä, ja palaat sen jälkeen takaisin tähän.
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 2
Vanhimmat
jokos kädes seisoo vai vai sano vaaa
Onko Skype ok