Aho TYRI TÄSSKIN

Ilmankos palautussopimukdia ei ole, hullu saarnaa vieläkin idän olevan mahdollisuus. Kuka muistaa miten Tuho Ahon kaveri Poromies Shamaani kävi oikein henkilökohtaisesti Saddamilta anelemassa, Väyrylä ja Hussein ne yhteen soppii, sano Supliikki Sepi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Esko Aho Suomen Tuho!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ithbsirupeextwpco kirjoitti:

Ilmankos palautussopimukdia ei ole, hullu saarnaa vieläkin idän olevan mahdollisuus. Kuka muistaa miten Tuho Ahon kaveri Poromies Shamaani kävi oikein henkilökohtaisesti Saddamilta anelemassa, Väyrylä ja Hussein ne yhteen soppii, sano Supliikki Sepi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu