Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaasassa sunnuntai iltana 11.10?

Missä ja moneltako?
1181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kerro paikka ja aika

Äänestä
  • Uimahallin ranta 23.00 :)

    Äänestä

Olisko tänä iltana kiinnostusta? Uimahallin rannalla klo. 20:15

Äänestä
  • Millane sällli sä oot?

    Äänestä

  • Näet sitten. Uskallatko tulla

    Äänestä

Voiko tulla katsomaan? eli uimahallin ranta sunnuntaina mihin aikaan?

Äänestä
  • Mitä haluut katsoa? Voin näyttää sulle isoa kyrpääni. Voit myös runkata sitä, pitäisin vieraasta kourasta.

    Äänestä

  • Käykö tänään klo. 16 aikana?

    Äänestä

Klo 21 uimahallin takana oleva parkkipaikka.

Äänestä

Tänään myöhemmin ketään?

Äänestä

Käyn katsomassa klo. 20 jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ldpf kirjoitti:

Missä ja moneltako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu