Myyrämummo vihaa suomea.

Mites sen tuleva huutava työvoimapulan kanssa käy, mun matut ei tarvi laittaa tikkuakaan ristiin??

Myyrä Halonen: "Maahanmuuttajia ei pidä kohdella työvoimana"

Näin myyrämummo kutsui loiset tänne jopa ryöstelemään ja raiskailemaan!
Odottelee nyt malttamattomana milloin pommit räjähtelee ihmisjoukoissa meilläkin.
Siitäs saisivat rasistit ansionsa mukaan.

http://iltalehti.fi/uutiset/200903179254701_uu.shtml
1563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Halosta ei ole koskaan kiinnostanut suomalaisten heikompiosaisten ihmisarvo. Erityisesti Halonen vihaa suomalaisia lapsia, äitejä ja eläkeläisiä.

Äänestä
  • Ei se matkustelultaan ehdi ketään vihaamaan

    Äänestä

  • Paljon pahaa aiheutti, ei mitään hyvää kamsalle.

    Äänestä

  • YÖKk..pervoa myyrää..suomensyöjää.

    Äänestä

  • Kiitos nyk. apulaiskaupunginjohtaja Sirpa Viljanen, järjestit homo-koirapuiston vastapalvelukseksi kun kun minä, homoska jyräsin
    sut virkaan paremman ehdokkaan nokan edestä.:)))

    Näin se piiri pieni pyörii punikit siinä hyörii.

    Äänestä

  • homoskapervokki kirjoitti:

    Kiitos nyk. apulaiskaupunginjohtaja Sirpa Viljanen, järjestit homo-koirapuiston vastapalvelukseksi kun kun minä, homoska jyräsin
    sut virkaan paremman ehdokkaan nokan edestä.:)))

    Näin se piiri pieni pyörii punikit siinä hyörii.

    Kuka on Sirpa Viljanen? Ei sen nimistä apulaiskaupunginjohtajaa ole.

    Äänestä

Halosämmä saarnaa aina jostain kestävästä kehityksestä,
tarkoittaako se tätä suomeen kutsumiensa matujen tulvaa, joka kestää kymmeniä vuosia perheenyhdistämisineen, vai mitä.

Äänestä
  • Niinistö on kolme vuotta ollut tasavallan presidenttinä, ja silti pakolaisia tulee aina vaan lisää

    Äänestä

Tässä kuolemattomassa lauseessa tiivistyy Halosen ja hänen hengenheimolaistensa filosofia,
"Olen aina vastustanut työvoiman tuontia. Sen sijaan ihmisen vapaa muuttaminen on aina saanut tukeni."
Eli tulla saa, mutta töitä ei tarvitse tehdä. Jos kotona Afganistanissa, Irakissa, Somaliassa, Romaniassa, Turkissa Egyptissä tms. ei ole kivaa, voi muuttaa vapaasti Suomeen. Kyllä suomipoika maksaa.
Myyrä Halonen: Maahanmuuttajia ei pidä kohdella vain työvoimana"
Näin myyrämummo kutsui loiset tänne jopa ryöstelemään vanhuksia!!
http://iltalehti.fi/uutiset/200903179254701_uu.shtml

.

Äänestä
  • Kiitos loisista kuulu haloskalle sehän niitä taikaseinän mainostus reissuja teki yksityiskoneella pitkin Afrikkaan.

    Äänestä

Punainen muumi oli jossakin annettu lempinimeksi Tarja Tuholaiselle. Loukkaa muumeja?

Äänestä

Haloskan tänne haalimat ihavat loiset valittavat suomalaisesta ruuasta koko ajan,
ihmisliha maistuisi paremmalle, sitä ovat tottuneet afrikan perslävissä syömään, ihmislihaan haloskakin kerkisi tottua kun ravaa siellä yhtenään vieläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myyräntyö kirjoitti:

Mites sen tuleva huutava työvoimapulan kanssa käy, mun matut ei tarvi laittaa tikkuakaan ristiin??

Myyrä Halonen: "Maahanmuuttajia ei pidä kohdella työvoimana"

Näin myyrämummo kutsui loiset tänne jopa ryöstelemään ja raiskailemaan!
Odottelee nyt malttamattomana milloin pommit räjähtelee ihmisjoukoissa meilläkin.
Siitäs saisivat rasistit ansionsa mukaan.

http://iltalehti.fi/uutiset/200903179254701_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu