Tai en tiedä onko Ylöjärveläinen, mutta ainakin kadonnut Ylöjärvellä.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015101920535653_uu.shtml
Tunteeko kukaan?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015101920535653_uu.shtml
Tunteeko kukaan?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eikun jaa tuossa oli osoitekkin Kulutie 1B. Eli asuu Ylöjärvellä. Tämähän on urehilutalolle menevä tie. Luulisi jonkun nähneen.
Siis koulutie 1 B
Siis taas väärin Kuolotie 1b.
Koulutie 1 B 19 Niin tuolla iltalehdessä on.
Nää katamiset on muuten jänniä. Miten joku kadonnut kiinnostaa ja joku ei yhtään esim. Karoliina Kesti,Raisa Räisänen ja Ylöjärven metsäkylässä se 8v poika .En nyt muista nimeä. Tämä Ylöjärvi palasta oli ihan täynnä viestejä kun se oli kateissa. Miksi ei nyt ole? Tuntuu, että iällä on tässä suuri merkitys. 49v nainen ei kiinosta, mutta auta armias jos Ylöjärvellä kataisi joku 16v tyttö niin johan kiinnostus heräisi. toki tästä kadonneesta vielä vähän aikaa. Voihan tääkin alkaa kiinnostaa jos ei mistään löydetä, mutta veikkaan,että ei niin paljon kun noi tytöt ja poika
Sen kadonneen pitää olla kauan kateissa, niin sitten se vasta alkaa ihmisiä kiinnostaa. Nela Utkinakin on alkanut ihmisiä kinnostaa vasta nyt.
Kuka jätti lenkkarit kuuseen?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015102020538474_uu.shtm
Ahvenistolta löytyneet lenkkarit ja avaimet olivat naisen, tuli vaan mieleen sattuisko tapaukseen liittyä Julkujärven majalla asustelevat "ulkolaiset henkilöt"...
Eipä ole ennen Ylöjärvellä tälläistä tapahtunut.
Mamut pitää vankina ja käyttää hyväkseen.On pojilla vähän kokenempaa tavaraa
tarjolla.Kyllä palaa ihmisten ilmoille kunhan kaikki on saaneet,pariin kertaan.
Eiköhän tuo ko.nainen ole ihan itse halunnut kadota.Hän oli jättänyt puhelimen,passin pankkikortin kotiin.Turha mamuja on syyttää kaikesta.Nainen on ilmeisesti itsetuhoisin ajatuksin lähtenyt Ahvenistolle.Muutenkin tapauksessa oli outoa se,että osoite ilmoitettiin ihan tarkalleen.
juuri ajattelin samaa...
Mitä te täällä tommosia asioita pohditte ja ilmoittelette, kaikki nää asiat voi jokainen lukea muualta.
Hankkikaa ääliöt elämä itelle
, Vai elämä pitäsi hankkia?. Miten se hankitaan jos haukut ääliöksi, Kuka haluaa elää ääliön kanssa? Oletko sinä valmis elämään haukkumasi ääliöiden kanssa?
No mitäs sinä sitten täällä pyörit????
Musta kadonneet on aina hyvää keskustelua. En vaan tiedä mikä siinä on, että kaiksita kadoonneista ei kiinnosta keskustella yhtä paljon kuin Raisa Räisäsestä ja Karoliinasta
Muslimit uhranneet Allahille verialttarilla.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015102520556941_uu.shtml
Löytyi hukkuneena.