Mitä ovat raiskausyrittäjät

Tuntuvat olevan nyt kaikkien hullujen huulilla
1369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Liittyyköhän siihen, että Sipilän mielestä yrittäjyyttä on edistettävä?

Äänestä

Se on uutta yrittäjyyttä. Meille tuli 1700-luvulla ja 1800-luvulla paljonentrepenöörejä. He toivat tietotaitonsa, Schauman, Finlayson , Gutzeit, Sinebrychoff jne..Tänä päivänä tulee hivenen toisenlaisia yrittäjiä. Heilläkin on osaamista . Kurkunleikkaus, päänirroitus, terrori ja raiskaus.

Äänestä

  • Suomeen on tulossa lisää raiskausyrityksiä,joten itse ajattelin perustaa yrityksen,joka erikoistuu hälyttimiin sekä pippurisumuttimiin

    Äänestä

  • Hähöhähöhähö ei sulla taira olla massia millä perustaa yhtikäs mittää.

    Äänestä

  • eimassia kirjoitti:

    Hähöhähöhähö ei sulla taira olla massia millä perustaa yhtikäs mittää.

    Rahoitus on jo kunnossa ja bisneskumppani myös.Nimestä on vähän kiistaa,että kumpi olisi parempi.Irakilla seisoo tai Isikseltä tulloo?
    Starttiraha on hieno asia

    Äänestä

  • waler- kirjoitti:

    Suomeen on tulossa lisää raiskausyrityksiä,joten itse ajattelin perustaa yrityksen,joka erikoistuu hälyttimiin sekä pippurisumuttimiin

    Isoin raiskaus-yritys on islamilaisia lapsi-aviolilittoja välittävät imaamit. Lapseen kajoaminen on aina raiskaus.

    Äänestä

  • monikulttuurissa meidän tulee hyväksyä tallaisia itselle ehkä outoja tapoja. Se on suvaitsevaisuutta

    Äänestä

Onko mamukriitikoissa/persuissa yhtään raiskausyrittäjää?

Äänestä

fakta on kuitenkin se että jos nekruja otettaisiin suomeen tasan 0 olisi myös heidän tekemät raiskaukset sekä yritykset myöskin tasan 0.

Äänestä
  • Poistetaan suomalaiset niin raiskaukset vähenee tasan nollaan

    Äänestä

  • kantismiesss kirjoitti:

    Poistetaan suomalaiset niin raiskaukset vähenee tasan nollaan

    sinut täältä, niin palstan taso nousee

    Äänestä

  • häivy itse

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kysymy kirjoitti:

Tuntuvat olevan nyt kaikkien hullujen huulilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu