Tällainen pitää kuulemma syödä about tunti ennen pajauttelua. Mangossa on terpeenia, joka kai lisää pilven kestoa ja tekee siitä psykoaktiivisemman ja euforisemman. Myös mangomehu kuulmenna käy kunhan siihen ei ole lisästty liikaa mitään lisäpaskaa, vaan se tosiaankin on suurimmaksi osaksi mangoa.
Cannabis ja mango
8
2797
Vastaukset
- ssdasdsdsddsdasdad
meneppä ny kertoon huumeistasi vaikka kannabisfoorumille siel jotain voi kiinnostaa huume sekoilusi!!
- pajalailliseksi
Meni sinä itkemään vaikka uskonto palstalle. Ehkä viattomin keino ikinä buustata kannabiksen vaikutusta. Jos nyt toimii mitä epäilen mutta vois testata.
- pajatso_palaa
Vau, tota tarvii testiä, oon slllai melko herkkä ja analyyttinen pilven suhteen, monta vuotta tai vuosikymmentäkin sitä harrastellut.
terpeenia....
Pitääpä selvittää - pajaa
pajalailliseksi kirjoitti:
Meni sinä itkemään vaikka uskonto palstalle. Ehkä viattomin keino ikinä buustata kannabiksen vaikutusta. Jos nyt toimii mitä epäilen mutta vois testata.
Kyllä se kuulemma toimii, ihan monilla foorumeilla käyttäjät ovat raportoineet asiasta. Tosin muista sitten, että mango pitää syödä - tai mehu juoda- about tunti ennen pajauttelua. Sitten ei kuulemma toimi jos pajauttelee heti kun on syönyt mangon tai juonut mangomehua.
- Anonyymi
pajaa kirjoitti:
Kyllä se kuulemma toimii, ihan monilla foorumeilla käyttäjät ovat raportoineet asiasta. Tosin muista sitten, että mango pitää syödä - tai mehu juoda- about tunti ennen pajauttelua. Sitten ei kuulemma toimi jos pajauttelee heti kun on syönyt mangon tai juonut mangomehua.
Tottakai se toimii, ihan samalla tavalla ku greippi+opiaatti/särkylääke
- Anonyymi
Mene sinä liimanhaistelija himaas haistelee koiran peräreikää, ei ole sulta pois, jos joku pajauttelee yhteiskunnan tukipilari!!!!
- pajaa
Nyt on nango on pöydällä odottamista kuorimista ja paloittelua. Raporttia sitten kun saan kukkaa loppuviikosta.
- Anonyymi
No, miten toimi? Oletko ehtinyt 7 vuodessa analysoimaan vaikutuksen, vai jäitkö ikuiselle tripille?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",285176Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1092365- 1382072
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171760"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1471045Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59910Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.311869Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa142700