Tollot pelkää islamisaatiota

Ootte ihme salaliittohörhöjä, teille nauretaan
2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Totta helvetissä kristittymaa pelkää jos maa mamutetaan islamisteilla. jotka haluaa heidän uskontonsa valtauskonnoksi. Eikä edes rodut voi sekoittua näin nopealla tahdilla ettei siitä seuraisi vakavia yhteiskunnallisia ongelmia.

Äänestä

Olet varsinainen tollo, kun et tiedä islamin luonteesta ja pyrkimyksistä yhtään mitään.

Äänestä

Jörjönin kannattaa uhrata muutama hetki lukemiseen ja perehtyä islamin arvoihin. Jörjönin on itse oltava islaminuskoinen koska siinä sairaudessa on vain sisko/veli ja toisella puolella vihollinen. Mitään ei ole siltä väliltä. Se ei siis sovi tänne demokratiaan lainkaan.

Ja ulvontaa kaupan päälle

Äänestä
  • Kuinka moni palstalaisista tunnustaa itsensä kristityksi ja noudattaa arvoja, joita yleisesti pidetään kristillisinä arvoina?

    Juuri olemmalla kristitty ja pysymällä uskossa puolustetaan ns. kristittyä maata.

    Äänestä

  • jjeeves kirjoitti:

    Kuinka moni palstalaisista tunnustaa itsensä kristityksi ja noudattaa arvoja, joita yleisesti pidetään kristillisinä arvoina?

    Juuri olemmalla kristitty ja pysymällä uskossa puolustetaan ns. kristittyä maata.

    Yleensä tuohon kysymykseen kukaan ei viitsi vastata.

    Äänestä

  • Algot kirjoitti:

    Yleensä tuohon kysymykseen kukaan ei viitsi vastata.

    Siltä näyttää. Se on sitä "rusinat pullasta" -kristillisyyttä.

    Äänestä

Tollot ovat ns. hyödyllisiä idiootteja...
Oletkohan sinä edes sitä?

Äänestä

On tyhmää pelätä turhaa

Äänestä

Niinpä. Pysyisivät siellä omassa islamisaatiossaan eivätkä pelkäisi ja pakenisi.

Äänestä
  • Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.

    Äänestä

Katso peiliin niin saat todella naurunaihetta: Sieltä katsoo täysin omaan napaan tuijottaja joka ei tiedä euroopan tilanteesta mitään. Sivistä itseäsi et vaikuta niin tyhmältä.

Äänestä

Mene kysymään Mälmössä kadulla.

Äänestä

Käännetään toisin päin,"Tollot ei pelkää islamisaatiota" Koska he ei ymmärrä mitä siitä seuraa.

Asun ruotsissa ja turhankin lähellä islamilaisten aluetta.Pärjäähän sitä toistaiseksi,
kun ymmärtää että ei sinne niiden alueelle kannata mennä,siellä joutuu vaikeuksiin.

Pitäkää vaaranne suomessa, ette anna nuille liikaa siimaa.Ne kyllä osaavat vedättää itselleen erioikeuksia kun mitä muilla on. On todella röyhkeää haäikäilemätöntä porukkaa.Täällä on jo opittu tietämään mitä nuo on.

Äänestä
  • Ghetot kuten USAssa mustilla. Ruotsi haluaa olla niin vannabee

    Äänestä

  • Venäjän trolli sinä olet, heh, vai muka ruotsalainen

    Äänestä

  • Häikäilemätön on oikea luonnehdinta arabimuslimeista. Sikiävät kuin kanit, ei mitään rajaa, tarkoitus on populaatiollaan nujertaa euroopplaiset kristityt. On nuita pissiksiä ihquumaan ruskeita, kieroja silmiä, kai kohdut jo pulleena?

    Äänestä

Lopettakaa valitus islamin aallosta ja opetelkaa uimaan! Pyllistelemisiin!

Äänestä
  • Surfatkaa aallon harjalla.

    Äänestä

USA ja Israel aiheuttaa koko "islamisaation"!

Äänestä

Eihän nuo vajakit elä realimaailmassa, mielikuvituksissaan vain näkevät kaikenlaisia islamisaatioita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jörjön kirjoitti:

Ootte ihme salaliittohörhöjä, teille nauretaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu