Konjakkipieru itsevaltiasmerkit

ei hyvä, ei yhtään hyvä
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hallitus ei kestä kauvaa

Äänestä
  • Hahhahahhahahhhahahhahaaaaaaahhahahaha

    Äänestä

Hallitus tarvii monoo, eikä työrauhaa

Äänestä

Palstalla taas paljon hullunavauksia/massapostituksia, kuten tämä avaus tässä, pitää oikein nostaa esimerkeiksi, millaisia avauksia ei pidä tehdä jos on tervepäinen. Yhtä hullu massapostitus on tämä, niitäkin on monta:

>POIS PAKK0 RUOTSI.

ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ

28.10.2015 22:17

POIS PAKK0 RUOTSI>

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13910306/pois-pakk0-ruotsi-

Samoin näitä:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13910271/hallitus-voisi-puuttua-rikollisuuteen

Eikä tämäkään avaus ole mikään penaalin terävimmän kynän tekemä.

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13908002/konjakkipieru-itsevaltiasmerkit

Eli palstan etusivulla on taas kerran kymmenkunta hullunavausta tyhmentämässä palstaa ja siirtämässä asiakeskusteluita takasivuille. Avoin anonyymi netti oli aikanaan aivan hyvä asia, mutta siinä kävi tietysti niin, että tyhmät ihmiset pilasivat sen.

Äänestä

Vihasoini vauhdissa???? Konjakin voimalla henkilövihaaja

Äänestä

Kohta lähtee soinikin! Pelin aloitaa niin itse lopettaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takinkientäjät kirjoitti:

ei hyvä, ei yhtään hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu