läkäri sano et ota tabletti nuha ja kumeseen ni autta. kehotusta noudettu ja nilasin tabletti ni se jäi kurkkun kiini ja se rupesi sielä nettiaukomaan kurkus ku wlan oli jääny pääle.
tabletin nielaseminen ainkan kokona ei terveelinen, jos ni teet sen ni sammuta tableti ennen.
kitos
tabletin nielaseminen ainkan kokona ei terveelinen, jos ni teet sen ni sammuta tableti ennen.
kitos
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tätä se sitten on kun joku dorka kuvittelee murjasevansa kovankin vitsin.
sä et ymmärrä, tabletti on sormella ohjelmoitava tietokone jota kutsutaan tabiksi, ko henkilö oli vetänyt sen kurkusta alas kun luullut tabletiksi höppänä!
haloo!
Erittäin huono provo, näin on. Aloittaja mikälie "ähkysomppu".
onneks itselle lääkäri on vaan käskenyt juomaan paljon!
kossuu vai vissyy vai?
eh eh eh
ei se sanonut. mutta itte tykkään eniten bissestä niin juon sitä.
tykkään? no vitut. pahaahan se on, mutta riittävän halpaa ja menee päähän. oikeastaan kaikki alkoholi maistuu pahalle, mutta se on ainoata mitä laillisesti saa.
kaverilla oli kerran nestemäistä diapamia kun sinne menin. siitä se teki vichyn kanssa "shotteja". ai että kun oli hyvää. mukavan leppoisa pöhnä ja aamulla ei edes krapulaa. taidankin pistää kansalaisaloitteen "stesolid ärrälle"..
Oliko 10"? Ei ihme, että juuttui. Minä olen vedellyt 7" tabletteja aina tarvittaessa. Hyvin solahtaa ja pari menee kuukaudessa. Win 8 sulaa huonoiten.
:=)