Somalien tekemät VIHARIKSET turussa
Vihasuomalaisiakohtaa
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Huh, toivottavasti tulee kunnon kakku
Miksi lehditö ei kirjoita näistä Matujen tekemistä viharikoksista?
Lehdistö ei uskalla. Pelkäävät leimaantumista.
Lehdistö kirjoittaa vain ja ainoastaan sitä tekstiä, mitä lumedemokraattinen propagandahallinto määrää, muuten menee loputkin lehdistötuet.
Mutta mitä vähemmän näistä kirjoitellaan sen enemmän voi hiljaisuutta "lukea".
Suomesta on tullut Nord-Korea ja se on pahempi kuin Venäjä!!
Kukaan ei kirjoita mitä maassa tai naapurimaassa tapahtuu!1
Vain näitä kyynelvuotavia näistä "pakolaisraukoista".tarinoita
Norjassa on ainakin lehdet itseajattelevia kirjoitavat totuuden ja vieläpä senkin kuinka toiset uskovat kaikki tarinat mitä nämä valehtelee. suomen media on joukko sinisilmäisiä idiootia . Herre Gud eikö enää ole asiallisia ihmisiä töissä suoomen mediassa????
Tasan samaa mieltä. Lehdistön harjoittama itsesensuuri on järjetöntä. On oleellistä kysyä esimerkiksi tässä Turun tapauksessa: Mitä jos viharikoksia olisi tehnyt suomalaiset. Lööpit olisivat kirkuneet punaisena.
Samaa mieltä, vuosi sitten en olisi voinut uskoa että Suomessa vajotaan venäjän tasolle sensuurissa.
Juuri näin ja ongelmaksi tulee siinä vaiheessa kun EDES poliisi ei kerro totuutta vaan pimittää asioita
Tiedotuksessa todellakin on pimityksen makua
Ollaan päästy jo entisen neuvostoliiton tasolle tiedottamisessa, ja vielä vähän ohikin. Miten tähän maahan voidaan haaveilla natoa, eikö nekin jo ala pitää suomea ja suomalaisia hulluina. Sensuuria ei pidä olla, mikä lie kommunistinen manifesti tämä sitten on, kun mitään ei paljasteta-
Seuraava paikka on varmaan Hgi. Ai niin. Poliisi ei näitä julkista. Mamut temmeltäköön rauhassa.
Tuossa aikaisemmin on hyvä kysymys. Miksi tiedotusvälineet eivät reagoi tähän. Kertoo jostakin.
MV lehti paljasti myös viime öisen Särkänniemen Veera delfiinin raiskauksen Tampereella.
BB-Tynkkynenkö sitä veteli?
Kannattaa katsoa:
https://suomimedia.wordpress.com/2015/08/09/totuus-mamut-saavat-moninkertaisesti-enemman-tukia-kuin-kantasuomalaiset/
Heti otsikosta näkee että linkin takana ei ole asiaa. Miksi lukea koko juttua kun jo otsikko on valhe?
mv-lehti !!!!????? Yritä jotain uskottavampaa.
Rasistit, mihin on unohtuneet ne Turussa metron alle työnnetyt sokeat somalilapset, ettekö halua muistella tätä järkyttävää viharikosta?
Nyt päästetty vapaaksi turun pahoinpitelijäneekeri noin 2 m pitkä,varokaa!!Lukuisia pahoinpitelyjä taustalla ja päästivät vapaaksi!