YLI PULET SUOMALAISISTA PELKÄÄ NATOA!

Tilastot sen kertovat ;55% suomalaisista pitää USAta uhkana,suurinpana maailman uhkana ja haluavat siksi vaikeinakin aikoina pitää oman puolustuksen ja hyvät suhteet naapurivaltoihin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kutsu natokenraali kylään, tarjoa kahvia ja tutustu häneen niin huomaat pian, että hän on aivan tavallinen ihminen joka haluaa vain kaikkea hyvää ja turvallisuutta ulkoista uhkaa vastaan.

Äänestä

PULET pelkää mutta yli PULET ei pelkää... :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kolli57 kirjoitti:

Tilastot sen kertovat ;55% suomalaisista pitää USAta uhkana,suurinpana maailman uhkana ja haluavat siksi vaikeinakin aikoina pitää oman puolustuksen ja hyvät suhteet naapurivaltoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu