Apina jäi ilman kaljaa

Nainen laittoi tuon otuksen kuriin

http://www.iltalehti.fi/iltvuutiset/201510290134614_v0.shtml

Hauska pätkä.
1752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Suomalaisteiniä tarkoitan. VETÄKÄÄ teinit puhelinpylvääseen.

Äänestä
  • Mitä suomalaisteiniä? Yön mustahan se oli.

    Äänestä

Toi akka saa vielä puukosta. Mutta kyllähän sitä kuolla kannattaa jonkun vitun vitun kaljalootan takia, joka ei ole edes oma... Kaupoilla on ohjeet olla puuttumatta fyysisesti varkaisiin, koska siinä todellakin voi käydä erittäin huonosti kun joku aseistautunut juoppo tai muu nisti ei halua jäädä kiinni.

Äänestä
  • Paavoko se siellä? Vai itse Li?

    Äänestä

  • lh6S1a32 kirjoitti:

    Paavoko se siellä? Vai itse Li?

    En ole mikään vasuri. Oletko sinäkin niin saatanan tyhmä, että kuolisit parin kympin takia jonkun nistin puukkoon?

    Äänestä

  • äIy_hoi kirjoitti:

    En ole mikään vasuri. Oletko sinäkin niin saatanan tyhmä, että kuolisit parin kympin takia jonkun nistin puukkoon?

    Maahantunkeutuja, jos on kyseessä niin en todellakaan miettisi hetkeäkään.
    Törkeetä käytöstä, nyökkää vaan ja kävelee ohi kassan juuri sinun mainostamaasi kusipäisyyteen luottaen.
    Varmaan onnistunutkin jossain aikaisemmin vastaavanlaisessa tempussa.
    Tollaset saatanan maahantunkeutujapaskat pitäis hakata joukolla tunnin ajan paskaksi siinä kaupan pihalla, PERKELE!!!

    Äänestä

Ei apinat tuolleen yksinään ole mitään, vain joukolla uskaltavat hyökätä kimppuun.

Äänestä

SEllainen opetus-muslimeilla- että jos nainen niitä pieksää, muslimit eivät pääse pratiisiin.

Äänestä
  • Olikohan edes oikea muslimi, kun olutta yritti hakea ja mitähän lie pizzassa, ettei vaan sianlihaa?

    Äänestä

Ryöstäjä oli ihan vajakin näköinen.

Äänestä

Saatettiin tehdä palvelus. Pizza olisi voinut sisältää possunlihaa.

Äänestä

Oliko toi Late Lapista???

Samannäköinen aivan.

Äänestä

Hyvä idea kauppiaalta, varkauksien runsaus tulee yleiseen jakeluun.

Äänestä

Eikös noita kassoja vois hieman muutella niin, että siinä olisi portti, joka avautuisi vasta maksun jälkeen?

Äänestä

Kauppias toimii ihan oikein kun haluaa laittaa kaikenmaailn afrikan elätit kuriin. Täällä kuuluu maksaa kaupassa.

Äänestä

Kova muija. Kaikkien pitäisi ottaa Annasta mallia. Jos kaikki olisivat yhtä epäröimättömiä, niin ei olisi myymälävarkauksia eikä varmaan paljon muutakaan tuon kaltaista rikollisuutta.

Ja te ketkä uikutatte että "mitäs jos sillä olis puukko" jne., niin juuri siihenhän nuo juoksukaljojen ottajat luottavat että myyjä pelkää jotain olematonta puukkoa eikä tee mitään. Jos tumma poika olis ottanu puukon esiin niin tuskin Anna olis käyny päälle?

Älkää olko niin vitun lampaita. Kasvattakaa munat itsellenne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Cheetah_ota_banaani kirjoitti:

Nainen laittoi tuon otuksen kuriin

http://www.iltalehti.fi/iltvuutiset/201510290134614_v0.shtml

Hauska pätkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu