Maahantunkeutuja -termi

Henkilö joka kutsuu turvapaikanhakijoita tuollaisiksi on kyllä täysin vajaa.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Minuakin itkettää niin kuin aloittajaa
Yhyy nyyh byääh sniif yyhyy buhuu yyääähhh

Äänestä
  • Ihmisiä hävettää kaikenlaisten idioottien tyhmyys, eniten juuri idiooteimpien maahanmuuttokriitikoiden tyhmyys.

    Äänestä

  • No sitten minäkin..... BYYYÄÄÄÄÄÄÄ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ.......NIISSK NIIISSN..... JA EIKU..... BYYYÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ...................

    Äänestä

Perustele.

Äänestä

Sipilä kutsuu

Äänestä
  • Ylläpito poistaa tämän aloituksen tasapuolisuuden nimissä (FAT CHANCE!)

    Äänestä

Maahantunkeutuja termi ja koko rastistien käsite maahanmuutosta on seksuaalinen. Rasistit kuuluttavat joka päivä palstalla, kuinka isokaluiset mustat miehet tunkeutuvat viattomaan Suomi-neitoon ja alistavat pukemalla päähän roskasäkin(burkhan). Tämä on kuin s&m - fantasia "musta mies tunkeutui isolla kyrvällä minun pilluuni....".

Äänestä

Sehän on ihan hyvä ja sangen kuvaava termi.
Onkohan aloittaja tiedostanut niiden todellisten pakolaisten/turvapaikanhakijoiden ja näiden Suomeen laittomasti EU-sopimusten vastaisesti zombilaumoina Euroopan läpi lompsivien elintasopakolaisten eli maahantunkeutujien vissin eron, tuskinpa vaan on.

Äänestä

minä kutsun elintasopakolaisia maahantunkeutujiksi. jos se jotakuta loukkaa, niin voi voi. ei kiinnosta.

Äänestä
  • Jos suvakit olisivat hakeneet maahamme niitä oikeita pakolaisia, eli muslimimaissa kuolemaan asti vainottuja kristittyjä, myös paljon naisia ja lapsia, niin olisin ollut suvakkien kannalla.

    Mutta kun tänne kristittyyn maahan (tarkoittaa että täällä asuu paljon kristittyjä) tunkeutuu kristittyjen vannoutuneita miespuolisia parhaassa sotilas-iässä olevia tappajia (koska helposti tapettavia ei enää lähi-idästä löydy) suunnittelemaan pahojaan, niin tästä syystä luonnollisesti haukumme suvakit mm. reviirivammaisiksi jne.

    Rikostilastot vahvistavat sen mitä yllä sanon.

    Äänestä

Täysin vajaa, siis verrattuna teihin insestillä siitettyihin sukurutsan riemuidiootteihin?
Ok.

Äänestä

Ilman epäilystäkään aloittaja on mitä vajaaälyisin.

Äänestä

No on kyllä. Mee nukkumaan

Äänestä

Jospa tulisi 7000-10000 naista,ei muslimia,niin rasismi olisi minimissään.

Äänestä

Itke mulle joki.

Äänestä
  • Kusen sulle meren ja hukutan sut siihen, SAATANAN PAVIAANIHINTTARIPERSEREIKÄ!!!

    Äänestä

  • Paviaani ole huva apina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


faktatkuntoon kirjoitti:

Henkilö joka kutsuu turvapaikanhakijoita tuollaisiksi on kyllä täysin vajaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu