Iloisen halloween menun saa aikaiseksi, kun ostaa kaksi banaania ja litran maitoa. Maito kaikesta huolimatta on juomana eräs köyhän parhaita ystäviä, koska siinä on myös syömää samassa. Lopuilla rahoilla voi ostaa maggaruuniluudania.
Iloinen halloween menu
6
<50
Vastaukset
- anti-maggara
Makkara lisää suolistosyövän riskiä.
- ihailijakerhontytöt
Tyhjää puhetta. Aloittajan kantsii vetää kilokaupalla makkaraa, sipsejä, burgereita. limsaa. eeeässääää, naksuja ja raksuja, sokeria ylipäänsä ja paljon siis paljon suolaa.
Suutuntuma täytyy pitää hyvänä,
- RÖIHINPUMMI
MENE RÖIHIN KUULIKKO PUMMI!111
- makkaraa.ei.kiitos
Ei se kurkiainen tarkoittanut makkaraa. Se oli makaroonilaatikkoa.
- jykkäboy
Samaa paskaa se on.
- loodansyöjä
köyhä ei voi muuta syödä kuin samaa paskaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723103
- 602834
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322395- 792208
- 602043
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408