Ja se tulee aina olemaan niitä asioita, mitä mitkään vajakkisuvakit eivät millään idioottimaisella unelmatapahtumalla voi minulta ottaa pois.
Luojan kiitos, olen valkoinen.
Luojan kiitos, olen valkoinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
asiaa
meille suomalaisille pitäisi järjestää enemmän oman kulttuurimme tapahtumia
Yksi juttu mitä nämä punaiset eivät itse tiedosta, on se että he myös pitävät siitä, että ovat valkoisia, ja viihtyvät valkoisten seurassa. Toki välillä heidän kuuluu hengailla myös muun väristen kanssa, imagosyistä, mutta se on vain mauste keitossa. Heidän lähipiirinsä, sukunsa, elinympäristönsä sekä suurin osa ystäväpiiristä koostuu valkoihoisista. Ei tule olemaan enää niin kivaa leikkiä suvaitsevaista maailmanparantajaa, kun elinympäristössä joka puolella ja omassa suvussakin on pian eri maista haalittuja juurettomia muslimeja, jotka löytävät oman kulttuurinsa länsimaalaisuuden ja eurooppalaisuuden sijaan islamilaisesta jihadismista.
tuo korostuu juuri esimerkiksi maahan bisneksenä perustetuissa vokeissa.
sielläkin vaalea ihoinen edustaa rikkaampaa kulttuuria, jota maahamme tunkeutuneet miehet ovat valmiita maistamaan, vaikka väkisin.
musta väri korreloi älykkyyden kanssa, mustan äo on korkentaan 60,
MOT.
Muistakaapa ihmiset, että älkää kauheasti korostako vaaleuttanne. Siitä tulee sellaien tabu, että Merkel värjää oman nahkansa mustaksi. Ihan hauskaa kuvitella mitä kaikkea poliitikot vielä tekevät, että saavat painettu vastarinnan ulos meistä ihmisistä. Meneekö tämä ihan katastrofiin, nyt jo sanotaan että näm ei integroituvat maahantunkeutujat on päästetty sisään, jotta poliitikkojen ei tarvitsisi kuunnella kritiikkiä, kun ongelmat riehuvat muualla.
tulee vielä ylen teemalta sellainenkin klassikko kuin, timo ja juha neekereinä
elokuvasta kansan suussa kiertävän lauseena jää elämään sellainen kohat, jossa juha sanoo timolle.
"meitä tarkkailee aleksader pässi"
Lakupetteri ja Orpopetteri menevät käsityksin Stokkalle juomaan kupin kuumaa kahvia, voi miten somaa..
Onkohan Mustapekka kortit kielletty jo, kun lakupaperitkin?
Vai nokeaako Orpopetteri naamansa myötätunnosta kummilapsiaan kohtaan, ettei erottuisi kun menevät kahvilaan?
Miksi te sitten rusketatte itseänne joka kesä?
Mitähän ylpeilemistä sinullakin on?
Pelkkä naapureiden elättämä epäonnistunut hylkiö.
Tää on taas tätä white pride paskaa. Niin kuin ihonväri olisi jokin ylpeyden aihe, etenkin kun maailmassa on miljardeja valkoihoisia. Sama kuin sanoisi olevansa ylpeä paskansa väristä.
Itkettääkö hyyskäpaskaa kun kaikki ei tykkääkään sinun paskan värisistä kavereistasi jotka vielä haiseekin paskalle ja ei osaa muuta kuin raiskata ja ryöstellä?
eikö hyyssäripasla pelkää tauteja luikoita kyn menee lakupetterin kanssa sänkyyn. Puutteessa on hyysäri kun tollaset tautipesät kelpaa ja voivat tappaakin sut kuin elukan..