Olen ylpeä vaaleasta ihostani !!

Ja se tulee aina olemaan niitä asioita, mitä mitkään vajakkisuvakit eivät millään idioottimaisella unelmatapahtumalla voi minulta ottaa pois.

Luojan kiitos, olen valkoinen.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

asiaa

meille suomalaisille pitäisi järjestää enemmän oman kulttuurimme tapahtumia

Äänestä

Yksi juttu mitä nämä punaiset eivät itse tiedosta, on se että he myös pitävät siitä, että ovat valkoisia, ja viihtyvät valkoisten seurassa. Toki välillä heidän kuuluu hengailla myös muun väristen kanssa, imagosyistä, mutta se on vain mauste keitossa. Heidän lähipiirinsä, sukunsa, elinympäristönsä sekä suurin osa ystäväpiiristä koostuu valkoihoisista. Ei tule olemaan enää niin kivaa leikkiä suvaitsevaista maailmanparantajaa, kun elinympäristössä joka puolella ja omassa suvussakin on pian eri maista haalittuja juurettomia muslimeja, jotka löytävät oman kulttuurinsa länsimaalaisuuden ja eurooppalaisuuden sijaan islamilaisesta jihadismista.

Äänestä
  • tuo korostuu juuri esimerkiksi maahan bisneksenä perustetuissa vokeissa.

    sielläkin vaalea ihoinen edustaa rikkaampaa kulttuuria, jota maahamme tunkeutuneet miehet ovat valmiita maistamaan, vaikka väkisin.

    Äänestä

musta väri korreloi älykkyyden kanssa, mustan äo on korkentaan 60,
MOT.

Äänestä

Muistakaapa ihmiset, että älkää kauheasti korostako vaaleuttanne. Siitä tulee sellaien tabu, että Merkel värjää oman nahkansa mustaksi. Ihan hauskaa kuvitella mitä kaikkea poliitikot vielä tekevät, että saavat painettu vastarinnan ulos meistä ihmisistä. Meneekö tämä ihan katastrofiin, nyt jo sanotaan että näm ei integroituvat maahantunkeutujat on päästetty sisään, jotta poliitikkojen ei tarvitsisi kuunnella kritiikkiä, kun ongelmat riehuvat muualla.

Äänestä

tulee vielä ylen teemalta sellainenkin klassikko kuin, timo ja juha neekereinä

elokuvasta kansan suussa kiertävän lauseena jää elämään sellainen kohat, jossa juha sanoo timolle.

"meitä tarkkailee aleksader pässi"

Äänestä
  • Lakupetteri ja Orpopetteri menevät käsityksin Stokkalle juomaan kupin kuumaa kahvia, voi miten somaa..

    Äänestä

Onkohan Mustapekka kortit kielletty jo, kun lakupaperitkin?

Vai nokeaako Orpopetteri naamansa myötätunnosta kummilapsiaan kohtaan, ettei erottuisi kun menevät kahvilaan?

Äänestä

Miksi te sitten rusketatte itseänne joka kesä?

Äänestä

Mitähän ylpeilemistä sinullakin on?
Pelkkä naapureiden elättämä epäonnistunut hylkiö.

Äänestä

Tää on taas tätä white pride paskaa. Niin kuin ihonväri olisi jokin ylpeyden aihe, etenkin kun maailmassa on miljardeja valkoihoisia. Sama kuin sanoisi olevansa ylpeä paskansa väristä.

Äänestä
  • Itkettääkö hyyskäpaskaa kun kaikki ei tykkääkään sinun paskan värisistä kavereistasi jotka vielä haiseekin paskalle ja ei osaa muuta kuin raiskata ja ryöstellä?

    Äänestä

eikö hyyssäripasla pelkää tauteja luikoita kyn menee lakupetterin kanssa sänkyyn. Puutteessa on hyysäri kun tollaset tautipesät kelpaa ja voivat tappaakin sut kuin elukan..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


bwana_joel kirjoitti:

Ja se tulee aina olemaan niitä asioita, mitä mitkään vajakkisuvakit eivät millään idioottimaisella unelmatapahtumalla voi minulta ottaa pois.

Luojan kiitos, olen valkoinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu