Miehet päättämään turvapaikoista

On älytöntä, että suvakki-hyysäri naiset saavat päättää osaltaan, saako joku turvapaikan vai ei.

http://tinypic.com/view.php?pic=xf4oy&s=5#.Vjr4NfnhBdh

Noista asioista pitää päättää tunteettomien miesten.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä. Mielellään ääri-oikeistolaisia miehiä. Jotain feministimyrkkyä varmaan laitetaan kraanaveteen kun Suomi femakoituu miehiä myöten.

Äänestä

Ne naiset ovat puutteessa olevia rumia ämmiä ja mutakuono on heidän ainoa toivonsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olisi_oikein kirjoitti:

On älytöntä, että suvakki-hyysäri naiset saavat päättää osaltaan, saako joku turvapaikan vai ei.

http://tinypic.com/view.php?pic=xf4oy&s=5#.Vjr4NfnhBdh

Noista asioista pitää päättää tunteettomien miesten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu