Soini potkasi kokkelit vittuun hallituksesta!!!

HYVÄ! Laariin sataa taas!!!
23124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

maaseudunväki ja maalaisliitto löysivät toisensä,

Äänestä

Hohohoho persukkeja kannattaa alle9 % kansasta, onnea vaaleihin.

Äänestä

Soini vänsi ripulit Orpon suun!!

Halla-ahosta sisäministeri!

Äänestä

Arvatkaas mitkä puolueet lähtevät Perussuomalaisten kanssa samaan Hallitukseen.

Äänestä
  • No arvaas ketä sinne otetaan, ei ainakaan homopuolueita!!

    Äänestä

  • eikä eläimiin sekantujia!

    Äänestä

  • Ai kukako lähtee Perussuomalaisten kanssa samaan Hallitukseen?
    Toivottavasti SS puolue! SIEG HEIL!

    Äänestä

räsänen menossa jo hallitukseen, vittu siellähän kaikki hihhulit sit olis.

Äänestä

Tulee puhdas persuhallitus!

Oinosesta ministeri ja Teuvosta!

Äänestä
  • Ja Olli Immosesta Suomen pääministeri. Olli Immonen on hieno mies aina
    kansan asialla Suomen Sisun puheenjohtaja, joka vastustaa oksettavaa monikulttuurisuutta.
    Niin minuakin oksettaa koko monikulttuurisuusideologia ja sen invaasio koko Eurooppaan.
    Hienoa Olli Immonen sinulla on meidän sataprosenttinen tuki!

    Äänestä

  • Persujen oma rasistinen etninen puhdistus hahahahaaaa :DDDDDDDDDD

    Äänestä

PS kannatus jo 30%!!!

Äänestä
  • Mutta Ylen ja suvakkimedian galluppien mukaan se on kuitenkin jotain alle 10% luokkaa. Yleen en usko enkä sen mädäntyneeseen sanomaan!

    Äänestä

Nyt se sisällissota alkaa, periferia vs. lattekansa!!

Äänestä

Surkeinta tässä on, että toi koomikko lauma on tosiaan meidän hallitus

Äänestä
  • stubido ja orpo?

    Äänestä

Seuraavaan hallitukseen: Hallitus koostuisi Hy-Line-kanoista, koska ne ovat ahkeria.
- Palkaksi riittäsi leivänkannikat,eikä lennettäisi etelään kalliilla taksoilla. Siivetkin olisi "omasta takaa. ". Eduskuntalo kanalaksi, koska siihen ei tarvittaisi 150000euron portaita!

Kansanedustajalle voi hyvin opettaa temppuja, mutta on tärkeää tehdä harjoitukset yksinkertaisiksi. Vaikeat harjoitukset jaetaan pieniin osiin.

Johtajaksi SUURI tärinädildo

Äänestä

Äkkiäpäs se rasistipersuilla mielimuuttui. Tuliko nyt takinkääntäjäpuolueen rasistifasistille nyt hyvä mieli. Saitko tyydyksen???

Äänestä

Sieltähän olisi tulossa kristilliset ja RKP hallitukseen. Soini ja hurrit samassa hallituksessa!

BUUUAHAHAHAHAAHAHAAAAAAAA!!!!!!HYVÄ PERSUT!!!!!!!!!!BUUAHAHAHAHAHAA

Äänestä

Soini ei potkaissut mitään. Hän vain nyökyttelee pääministerin edessä: "juu, juu, juu, kyllä, kyllä, kyllä, totta kai, totta kai," kaikki käy kunhan vaan Timo saa leikkiä ulkoministeriä.

Äänestä

Kuten sanotaan. Soinissa ei ole muuta reilua kuin ympärysmitta. Kaikki muu on populistista valhetta ja pluffia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jytkyjenjytky kirjoitti:

HYVÄ! Laariin sataa taas!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu