Jos Suomea uhataan, niin voitko tietyltä alueelta paeta ulkomaille lihapatojen ääreen vaikka olisi helpompaa mennä naapurikuntaan jossa on turvallista:
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1446694845069.html
Hyysärit pistää nyt parastaan ja järkevät ihmiset nauraa!
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1446694845069.html
Hyysärit pistää nyt parastaan ja järkevät ihmiset nauraa!
Vastaukset 2
Vanhimmat
Totta helvetissä pystyn opettelemaan kaiken mitä vain kysytään. Tosin ensimmäisenä ennenkuin luikin häntä koipien välissä karkuun kotimaani konflikteja,anastan perheeni kaikki fyffet hilut ja korut,astun naapurin rouvan raskaaksi ja selvitän ennenkaikkea mikä maa tarjoaa parhaat edut/turvan henkiselle fyysiselle ja ennenmuuta rahalliselle tulevaisuudelle. Isänmaa sekä perhe jää taakse unholaan ja itse aloitan loppuelämän lomailun. Uudessa kotimaassani tapaan sinne jo aikaisemmin saapuneet ystäväni,siellä sitten porukalla valitetaan paikallisesta ruuasta kuinka paskaa se on,raiskataan viattomia opiskelija tyttöjä,ryöstetään vanhuksia julkisissa kulkuneuvoissa,ryypätään ja rellestetään jne. jne. Siis kaikki tämä autuus kun vain pienen hetken opiskelen niinsanotun lähtökaupunkini kadunkulmat.
Minä en ainakaan tähän maahan jää jos tänne joku hyökkää. En todellakaan jää tänne puolustamaan tällaista homotus-mamutusmaata.