Taas on aika vetää henkeä sotesoppa saatiin

vihdoinkin ,kiitos siitä kuuluu hallitukselle ,ja erityisesti Perusuomalaisille jotka antoivat auttavan kätensä tilanteessa joka olisi mennyt niin pitkälle että Suomi olisi ajautunut uusiin vaaleihin . Suuri kiitos Perusuomalaisille olette maamme pelastaja ,
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä turhia kiittelet olemmehan maamme selkäranka .

Äänestä

NYT tehtiin se mitä edelliseltä hallitukselta kesti neljä vuotta samatta mitään aikaan tovottovasti annetaan seuraavissa vaaleissa jatkoaikaa .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestäjä1 kirjoitti:

vihdoinkin ,kiitos siitä kuuluu hallitukselle ,ja erityisesti Perusuomalaisille jotka antoivat auttavan kätensä tilanteessa joka olisi mennyt niin pitkälle että Suomi olisi ajautunut uusiin vaaleihin . Suuri kiitos Perusuomalaisille olette maamme pelastaja ,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu