hei onks totta ett risto reipas onkii tyttö

onks varmaa tietoo
se anne aqinaskii on poika
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja sen oikea nimi on Ris-Tor Eipas.

Äänestä

jahas no hyvä tietää

Äänestä

Se on mies joka on kostoretkellä. Kostaa exälleen ja exän kavereille sekä koulukiusaajillleen. Sitä on haukuttu vajakiks jossain skoles oulussa ja sen kavereita ei haluttu olla.

Äänestä

niinks

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmaluulo kirjoitti:

onks varmaa tietoo
se anne aqinaskii on poika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu