Mikä on jäbän illan epistola?

Mikä on just jäbän illan epistola?
782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Röitä tietenkin!

Äänestä

Opettele vain edelleen suomea, kyllä se siitä.

Äänestä
  • Me rather speak finglish.

    Äänestä

  • Mitä jäbä ragee netissä???? Kuulikko???!

    Äänestä

  • MitäRageetJäbä kirjoitti:

    Mitä jäbä ragee netissä???? Kuulikko???!

    Sama neuvo sinullekin.

    Äänestä

VETÄKÄÄ BANAANIA POSKEEN!

Minä menen nyt nukkumaan.

Äänestä

Pitsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EpistolaaIllalle kirjoitti:

Mikä on just jäbän illan epistola?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu