EI kai nyt asiaa vielä voida unohtaa???Keu keu.
Miksei puhuta enää Outi Koskesta?
urpo
7693
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Outi on hävinnyt ja hänen kannattajansa ovat katsoneet parhaimmaksi ryömiä metsämajaansa piiloon...
kun ei oikein jouda tälläiseen turhanpäiväiseen
paskanjauhantaan kuluttamaan aikaa.Asia on vielä niin pahasti kesken ihan hirvittää,sillä tämä varsinainen huoltajuuskiista alkaa Usassa myöhemmin tulevaisuudessa.Toivoisin että lopettaisitte tämän turhan touhun asian tiimoilta .Minä en ainakaan hävinnyt mitään olen puolustanut Outia koko ajan.Minua odottaa joulun takia tekemättä jäänet työt.En tule koskaan ryömimään piilokojuun sanot tuossa herjassa.Pysyköön joku muu piilokojussa esim.H.H,SAAT ARVATA KUKA HÄN ON.
Kyllähän siinä moni on joutunut häpeämään vouhotustaan äidin puolesta. Kun totuus pikkuhilja paljastui niin tollokin tajusi, että koko draaman syyllinen oli lastensa hyvinvoinnista piittaamaton hysteerinen äiti. Viimeiset kuvat lentoaseman käytävillä hölkkäävästä Outi Koskesta olivat paljon puhuvia. Hän yritti vielä kerran järkyttää lastensa mieltä, mutta onneksi se estettiin.
kohdistuu ainakin minun taholtani Suomalaisiin virkamiehiin ja heidän juoksupoikiin.Lento-asemalla ei ollut kuin tämä teidän tietolähteenne eli keltainenlehdistö,johon minä en luota ollenkaan.Kaikki Erkkolaisuus on vain pahasta.Vain YLELLÄ asiallista tiedottamista.Tämä ns.isä ei pysty kasvattamaan näitä poikia.Pojat pelkäävät isäänsä ja eivätkä pystyneet vastustamaan häntä.Isä on se tässä on varsinainen manipulaattori.
Outi on aivan tuntematon naisrahvas, mikä on "miehiään"?, taustoista ei tiedä?
Miten voidaan tälläiseen ihmisen oikeutta lapsiin arvuutella mediassa!?
Lukijoille ei tämän naisen taustoista anneta mitään tietoa, ja me lukijat(rahvas) arvuuttelemme asiaa!!
Uskon ,että oikeuden päätös oli oikea.
taustat tähän juttuun riittävän hyvin,että lienekö niin paljon kuin mulla niitä on.Minun ei tarvitse arvuutella tiedän mistä puhun.KKO:n päätös ei ole ollut aivan yksimielinen,sillä Lauri Lehtimaja on jättänyt eriävän mielipiteen.
Kurkkaa sinne!