Eihän tässä ole mitään järkeä!!

Miltä se tuntuu kun on lapsella kaksi isää, eikä yhtään äitiä?

ajatelkaa lapsen parasta ja lopettakaa vouhkaaminen, miksi siihen paskaan pitää sotkea lapsi????
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ateistit ovat loiseläjiä, millään ei oo mittään väliä

Äänestä

lapsella pitää olla isä ja äiti 1000v päästä en tiedä jos ei enään tarvita

Äänestä

"ajatelkaa lapsen parasta ja lopettakaa vouhkaaminen, miksi siihen paskaan pitää sotkea lapsi????"
Vaikka siksi että pääsi posahtaisi raivosta ja maailma vähän paranisi

Äänestä

Maailma on aina ollut, on ja tulee ainakin lähitulevaisuudessa olemaan ei-niin kiva paikka. Joskus asiat menevät ei-niin hyvin, sateenkaariperheiden kuuluessa näihin.
Täydellisessä maailmassa jokaisella lapsella on hyvä isä ja hyvä äiti, joilla on keskenään hyvä ja vakaa parisuhde. Tälläistä maailmaa ei kuitenkaan ole olemassa. Varmaankin kaksi mukavaa homoa ja lapsi muodostavat toimivamman perheen kuin alkoholisoitunut väkivaltainen yksinhuoltajaisä ja lapsi? Ainakin oletan asian olevan näin, mutta ilmeisistä syistä mitään vahvasti tieteellistä dataa ei asiasta ole.

Äänestä

Tietysti jos teistit ovat loiseläjiä, millään ei oo mittään väliä ja nuo "kotivideot" eivät kestä päivänvaloa olisi ne kiva itse "dickitoida. "

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iuytr4edcfvbnm kirjoitti:

Miltä se tuntuu kun on lapsella kaksi isää, eikä yhtään äitiä?

ajatelkaa lapsen parasta ja lopettakaa vouhkaaminen, miksi siihen paskaan pitää sotkea lapsi????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu