ihanailta silloin kesänlopulla kun ei yöksi

Kaipaan niitä juttuhetkiä ja auto ajeluita. Sulla on mahtava auto. Ja se yks ilta oli kyllä mahtava. Siihen kaikki sit päättyi. Sitäkö vaan olit vaikka... No ehkä minäkin ;) noh eteenpäin tästä on hyvä jatkaa ja hymyllä muistella :)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rakastuit siis oikeasti sen miehen kaluun eli autoon. Siihen halusit vaan kyytiin. Ääntelittekö tekin siinä autossa?

Äänestä

Minäkin olin hänen autossaan ja ei kyllä ajeltu vaan äänneltiin grrrr... Aina kun hän pääsi yövuorosta menin pylly pystyssä odottamaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yslers kirjoitti:

Kaipaan niitä juttuhetkiä ja auto ajeluita. Sulla on mahtava auto. Ja se yks ilta oli kyllä mahtava. Siihen kaikki sit päättyi. Sitäkö vaan olit vaikka... No ehkä minäkin ;) noh eteenpäin tästä on hyvä jatkaa ja hymyllä muistella :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu