Eikö nää pehmopää idiootit tajua, että suomessakin on vain ajan kysymys milloin alkaa paukkua. Mitä enemmän muslimeja tänne päästetään, sitä todennäköisempää on, että joukossa on fanaatikkoja. Rajat kiinni ja tänne jo tulleet helvettiin ja tiukkaan valvontaan!
Rajat kiinni nyt!
meminirkki22
18103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Mikä tässä mättää, kun ei suomalaisia pidetä puolustamisen arvoisina.
SSS-miehet heti hoitamaan katastrofi, jonka ovat saaneet aikaiseksi.
Vaadi näiltä rajat kiinni
[email protected]
[email protected]
Jne
Jne
Olen jo postannut niin monesti niille että uskottavuus menee, tarvitaan muidenkin aktiivisuutta.
Eivät ne niitä itse lue. Sipiläkin himoaa lisää terroristeja maahan, joten mitä se auttaisi?
Urpot ei piittaa pätkääkään silmät ummessa kuin muillakin suvakeilla, tämä oli ihan tasan tarkkaan tiedossa mutta ei piitata ei .
Riittävästi palautetta niin alkavat piitata. Sss-ketjun lähipiiri pitää myös herättää joten viestiä oman puolueen edudkuntaryhmälle, yhteystiedot löytyy kyllä eduskunta.fi
Myöhäistä enää buhahaaaaa
Soini lupailee keskusteluja eu ministereiden kanssa ensi viikolla
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1447466813038.html
Tämä ei riitä, nopeampia toimia tarvitaan rajat kiinni
Olisi pitänyt olla jo. Mitään, ei mitään tehdä vieläkään!
No täällä vaaditaan yks kunnon posaus ja sitten nämä urpot ehkä tajuavat.
Eivät tajua, ovat samaa paskasakkia näiden terroristien kanssa.
Joo nyt selitellään,, ja ollaan niin viisaita.
Selittely onkin ainoa asia mihin täällä tunnutaan kykenevän sen sijaan, että toimittaisi tässä ja nyt.
Miksi tässä maailman tilanteessa itsenäisen demokratiaksi itseään kehuskelevan valtion tulisi nöyristellä ulkopuolisia valtioita, kun kuitenkin ollaan niin kovin rohkeita suurta naapuria koskevissa asioissa, naapuria, jonka kanssa on pitkä yhteinen raja?
Tehköön kukin tavallaan.
Täysin vieraasta kulttuurista tänne euroopan pohjoisimpaan kolkkaan tulemisella on tarkoitus, jota ei meillä rikastuksesta rikastuva joukko halua nähdä eikä tunnustaa tai ainakaan myöntää.
Oikea pakolainen ei tule esittämään vaatimuksia majoituksen, ruoan eikä sijainnin osalta, mutta nämä kylpyleluilla leikkivät partalapset sen röyhkeästi tekevät.
Eikö kellot lainkaan ala soittaa?
Meillä päättäjätasolla ego on niin alhaalla, että kaiken täytyy mennä ruotsin, saksan, ranskan, belgian, usan ja erityisesti naton komennon mukaan, sen sijaan, että täällä uskallettaisi pistää rajat kiinni ja heti sekä käännyttää jo alun alkaenkin sosiaalishoppailijat ja islamin levitystä suunnittelevat ympäri, ilman suomen veronmaksajien kallista ylläpitoa ja turvapaikkakäsittelyä.
Jos ei ole tarvittavia matkustusasiakirjoja eikä edes henkilötodistusta, voidaan siitä jo heti tehdä johtopäätökset, silloin ei ole enää perusteita vedota "koulutettuun" uusiotyövoimaan.
Ei koulutettu ihminen lähde maailmalle ilman jonkinlaista virallista henkilöllisyyttä osoittavaa asiakirjaa, moskeija-koulutetut tietysti asia erikseen, paratiisiin päässee itsemurhapommittamalla, ei tarvita passia, mutta suomen veronmaksajien kantokyky ei riitä luomaan näille tänne paratiisia.
Nämä asiakirjoitta tulevat partalapset tulevat vain hyväksikäyttötarkoituksessa, sanan monessakin merkityksessä ja näille meidän pitää verovaroista taata riittävä aika perhesiteiden luomiseksi, jotain rajaa!
Nää viher vasurit ei ikinä anna laittaa rajoja kiinni. Tervetuloa konsertteja vaan lisää.
Lisää pedofiileja ja terroristeja, raiskaajia unohtamatta. Joka **tun päivä sataa lisää pskasakkia satoja kappaleita.
Keksivät vaan uusia selityksiä kaikelle. Heillähän on unelma kesken
Kyllä näitä uhoojia piisaa omasta takaakin...
Miettikää mitä kelassa tapahtuu, jos joku virkailija ei anna partalapselle, mitä se haluaa.
Ruotsista ei ole tulvan pysäyttäjäksi, omillaan ollaan
http://mvlehti.net/2015/11/14/tajukangas-ruotsin-rajatarkastukset-ovat-silmanlumetta-rasismia/